V шақырылған аудандық мәслихаттың XXXIV cессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 19-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 сәуірде № 3492 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 24.03.2017 № 80-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Исатай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3444 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2016 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 014 313" деген сандар "3 437 065" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 426 851" деген сандар "1 707 590" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 579 082" деген сандар "1 721 095" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 014 313" деген сандар "3 458 632" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-28 634" деген сандар "-50 201" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 50 201 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 28 634 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -21 567мың теңге;"
2) 5-тармақта:
"580 151" деген сандар "590 816" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 36 753 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 22 115 мың теңге."
3) 6-тармақта:
"17 641" деген сандар "18 971" деген сандармен ауыстырылсын;
"855" деген сандар "760" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жаңадан ашылған білім беру ұйымдарын ұстауға – 28 824 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесін қызмет етуіне – 5 305 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға – 24 722 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV сессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 25 апреля 2016 года № 19-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2016 года № 3492. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 80-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 80-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3444, опубликованно 21 января 2016 года в газете "Нарын таны) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 014 313" заменить цифрами "3 437 065";
цифры "1 426 851" заменить цифрами "1 707 590";
цифры "1 579 082" заменить цифрами "1 721 095";
в подпункте 2):
цифры "3 014 313" заменить цифрами "3 458 632";
в подпункте 5):
цифры "-28 634" заменить цифрами "-50 201";
подпункт 6) изложить в следующей редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50 201 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 28 634 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 567 тысяч тенге;"
2) в пункте 5:
цифры "580 151" заменить цифрами "590 816";
дополнить строками следующего содержания:
"36 753 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности;
22 115 тысяч тенге - на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;"
3) в пункте 6:
цифры "17 641" заменить цифрами "18 971";
цифры "855" заменить цифрами "760";
дополнить строками следующего содержания:
"28 824 тысяч тенге - на содержание вновь открытых учреждений образования;
5 305 тысяч тенге - на обслуживание системы электронного обучения "e-learning";
24 722 тысяч тенге – на содержание детско-юношеских спортивных школ;

бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауылшаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге – 400 мың теңге."
4) 7-тармақта:
"жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 5 700 мың теңге;" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына және жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға – 6 900 мың теңге;"
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"елді мекендердегі кірме және ауылішілік жолдарды жаңғыртуға – 8 100 мың теңге."
5) келесі мазмұндағы 16 тармақпен толықтырылсын:

400 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
4) в пункте 7:
строку "5 700 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства пешеходных переходов;" изложить в следующей редакции:
"6 900 тысяч тенге – на разработку проектно–сметной документации и строительство пешеходных переходов;"
дополнить строками следующего содержания:
"8 100 тысяч тенге -на реконструкцию подъезных и внутрипоселковых дорог в населенных пунктах;."
5) дополнить пунктами 16 следующего содержания:

16. 459 006 000 "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасы бойынша жұмсалған 400 тенге кассалық шығын 459 054 000 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару" бағдарламасына ауыстырылсын."
2. Аталған шешімдегі 1, 5 және 6 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
II сессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

16. Произведенные кассовые расходы по программе 459 006 000 "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" в сумме 400 тенге перенести на программу 459 054 000 "Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан".
Приложение 1, 5 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (А. Рахметов).
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной
II сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев