Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 182 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қыркүйекте № 3605 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 18-бабына және "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О приватизации имуществ районной коммунальной собственности
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 5 сентября 2016 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 сентября 2016 года № 3605
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктер осы қаулының қосымшасына сәйкес жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қуанышкереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Сұлтанбеков
Аудан әкімдігінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 182 қаулысына қосымша
Жекешелендіруге жататын аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктердің тізбесі
Мүліктің атауы
Шығарылған жылы
Теңгерім ұстаушы
1

1. Приватизировать имущества районной коммунальной собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Куанышкереева А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Султанбеков
Приложение к постановлению акимата района от 5 сентября 2016 года № 182
Перечень имуществ районной коммунальной собственности подлежащих приватизации
Наименование имущества
Год выпуска
Балансодержатель
1

Автокөлік Уаз 390902 тіркеу нөмірі 808AL06
2002
Исатай аудандық "Жалын" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
ММ-мемлекеттік мекеме

Автомобиль Уаз 390902 регистрационный номер 808AL06
2002
Государственное казенное коммунальное предприятие Дом культуры "Жалын" Исатайского района
ГУ-государственное учреждение