Аққыстау ауылының шекараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 235 қаулысы, Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 4 қарашадағы № 54-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 3705 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31–бабтарына сәйкес Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Жалпы аумағы 26 996 гектар және ұзындығы 22 233 метр болатын Аққыстау ауылының шекарасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына (А. Қуанышкереев) және аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Исатай ауданы әкімі Т. Сұлтанбеков
Исатай аудандық мәслихаттың
кезектен тыс VІІ сессиясының
төрағасы
Р. Абшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев
Аудандық әкімдіктің 2016 жылғы "3" қарашадағы № 235 қаулысымен және аудандық мәслихаттың 2016 жылғы "4" қарашадағы кезектен тыс VII сессиясының бірлескен № 54-VI шешімімен бекітілген
Атырау облысы Исатай ауданы
Аққыстау ауылының әкімшілік
шекарасының ЖОСПАРЫ
Масштаб 1: 10 000
Аққыстау ауылы шекарасының жалпы ауданы – 26 996 га
шекарасының ұзындығы 22 233 метр
Аудан әкімі Т.Сұлтанбеков
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

Об установлении границ села Аккистау
Постановление Акимата Исатайского района Атырауской области от 3 ноября 2016 года № 235, решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 4 ноября 2016 года № 54-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2016 года № 3705
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьи 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Установить границы села Аккистау общей площадью 26 996 гектар и протяженностью 22 233 метров согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима района (А. Куанышкереев) и на постоянную комиссию (А. Рахметов) районного маслихата по вопросам бюджета, финанса, экономики, предпринимательства, аграрии и экологии.
3. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Исатайского района Т. Султанбеков
Председатель внеочередной
VІІсессии Исатайского
районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев
Утверждено совместным постановлением районного акимата № 235 от "3" ноября 2016 года и решением внеочередной VII сессии районного маслихата № 54-VI от "4" ноября 2016 года
ПЛАН административной границы
села Аккистау Исатайского
района Атырауской области
масштаб 1: 10 000
Общая площадь границы
села Аккистау – 26 996 га
Протяженность границы 22 233 метр
Аким района Т. Султанбеков
Cекретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев