V шақырылған аудандық мәслихаттың XXXIV cессиясының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 61-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 3719 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 наурыздағы № 80-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 24.03.2017 № 80-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 291-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3444 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2016 жылғы 23 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 682 043" деген сандар "3 782 004" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 862 419" деген сандар "1 833 031" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 065" деген сандар "11 879" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 028" деген сандар "7 170" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 802 531" деген сандар "1 929 924" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 701 538" деген сандар "3 801 499" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
"602 316" деген сандар "600 636" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"89 760" деген сандар "79 760" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 305" деген сандар "3 334" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бюджеттік мекемелерді ағымдағы ұстау шығындарына - 142 544 мың теңге;"
7-тармақта:

О внесении изменений и дополнения в решение XXXIV cессии районного маслихата V созыва от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 61-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 декабря 2016 года № 3719. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24 марта 2017 года № 80-VI
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 24.03.2017 № 80-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 291-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3444, опубликованно 23 января 2016 года в газете "Нарын таны") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 682 043" заменить цифрами "3 782 004";
цифры "1 862 419" заменить цифрами "1 833 031";
цифры "11 065" заменить цифрами "11 879";
цифры "6 028" заменить цифрами "7 170";
цифры "1 802 531" заменить цифрами "1 929 924";
в подпункте 2):
цифры "3 701 538" заменить цифрами "3 801 499";
в пункте 5:
цифры "602 316" заменить цифрами "600 636";
в пункте 6:
цифры "89 760" заменить цифрами "79 760";
цифры "5 305" заменить цифрами "3 334";
дополнить строками следующего содержания:
"142 544 тысяч тенге – на текущее содержание бюджетных
организаций;";
в пункте 7:

"4 980" деген сандар "3 480" деген сандармен ауыстырылсын;
2.Көрсетілген шешімнің 1,5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
сессиясының төрағасы
Р. Абшеев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

цифры "4 980" заменить цифрами "3 480";
2. Приложения 1, 5 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению;
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (А. Рахметов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной
сессии районного маслихата
Р. Абшеев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев