Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Аққыстау ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 3645 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысы негізінде Аққыстау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Аққыстау ауылындағы:
1) № 4 көшеге "Қисмет Меңдіғалиевтың" есімі ;
2) № 5 көшеге "Ислаш Молдағалиевтың" есімі;
3) № 6 көшеге "Шапхат Хұсыновтың" есімі;
4) № 7 көшеге "Дәулет Әбілхайыровтың" есімі;
5) № 8 көшеге "Ғаллам Хисметуллиннің" есімі;
6) № 9 көшеге "Жәңгір ханның" есімі;
7) № 10 көшеге "Зұлхарнай Ғұмаровтың" есімі;
8) № 11 көшеге "Тұрғали Мусағалиевтың" есімі;
9) № 12 көшеге "Әзмұхан Ерекеновтың" есімі;
10) № 13 көшеге "Елорда" атауы
11) № 14 көшеге "Бірлік" атауы;
12) № 15 көшеге "Каспий" атауы;
13) № 16 көшеге "Қаратүбек" атауы;
14) № 17 көшеге "Есіркеп" атауы;
15) № 18 көшеге "Шыныбек" атауы берілсін.
Исатай ауданы, Аққыстау ауылдық округі, Өркен елді мекеніндегі:
1) № 1 көшеге "Жалтыр" атауы;
2) № 2 көшеге "Қазына" атауы;
3) № 3 көшеге "Болашақ" атауы берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аққыстау ауылдық округі әкімінің орынбасары М. Хисметуллинге жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққыстау ауылдық округінің әкімі А. Хайдаров

О присвоении наименовании улицам
Решение Акима Аккистауского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 26 сентября 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 октября 2016 года № 3645
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закон Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьеи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключения областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Аккистауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в селе Аккистау, Аккистауского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 4 имя "Қисмет Мендіғалиев";
2) улице № 5 имя "Ислаш Молдағалиев";
3) улице № 6 имя "Шапхат Хұсынов";
4) улице № 7 имя "Дәулет Әбілхайыров";
5) улице № 8 имя "Ғаллам Хисметуллин";
6) улице № 9 имя "Жәңгір хан";
7) улице № 10 имя "Зұлхарнай Ғұмаров";
8) улице № 11 имя "Тұрғали Мусағалиев";
9) улице № 12 имя "Әзмұхан Ерекенов";
10) улице № 13 наименование "Елорда";
11) улице № 14 наименование "Бірлік";
12) улице № 15 наименование "Каспий";
13) улице № 16 наименование "Қаратүбек";
14) улице № 17 наименование "Есіркеп".
15) улице № 18 наименование "Шыныбек".
Присвоить в населенном пункте Оркен, Аккистауского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Жалтыр";
2) улице № 2 наименование "Қазына";
3) улице № 3 наименование "Болашақ".
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аккистауского сельского округа Хисметуллина М.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккистауского сельского округа А. Хайдаров