Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Нарын ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 24 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 3758 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысына сәйкес Нарын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Исатай ауданы, Нарын ауылдық округі, Нарын ауылындағы:
1) № 1 көшеге "Ынтымақ" атауы;
2) № 2 көшеге "Достық" атауы;
3) № 3 көшеге "Шұғыла" атауы;
4) № 4 көшеге "Болатжол" атауы;
5) № 5 көшеге "Мектеп" атауы;
6) № 6 көшеге "Ардагер" атауы;
7) № 7 көшеге "Жаңа құрылыс" атауы;
8) № 8 көшеге "Сазанқұрақ" атауы берілсін.
Исатай ауданы, Нарын ауылдық округі, Жаңа Жанбай елді мекеніндегі:
1) № 1 көшеге "Мерей" атауы;
2) № 2 көшеге "Ұстаздар" атауы;
3) № 3 көшеге "Арай" атауы;
4) № 4 көшеге "Мұнайшы" атауы;
5) № 5 көшеге "Парасат" атауы берілсін.
Исатай ауданы, Нарын ауылдық округі, Мыңтөбе елді мекеніндегі:
1) № 1 көшеге "Қызылжар" атауы;
2) № 2 көшеге "Мыңтөбе" атауы;
3) № 3 көшеге "Үштаған" атауы берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нарын ауылдық округінің әкімі Р. Такенов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Нарынского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 14 декабря 2016 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 января 2017 года № 3758
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьеи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года, аким Нарынского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить в селе Нарын, Нарынского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Ынтымақ";
2) улице № 2 наименование "Достық";
3) улице № 3 наименование "Шұғыла";
4) улице № 4 наименование "Болатжол";
5) улице № 5 наименование "Мектеп";
6) улице № 6 наименование "Ардагер";
7) улице № 7 наименование "Жаңа құрылыс";
8) улице № 8 наименование "Сазанқұрақ";
Присвоить в населенном пункте Жаңа Жанбай, Нарынского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Мерей";
2) улице № 2 наименование "Ұстаздар";
3) улице № 3 наименование "Арай";
4) улице № 4 наименование "Мұнайшы";
5) улице № 5 наименование "Парасат";
Присвоить в населенном пункте Мыңтөбе, Нарынского сельского округа, Исатайского района:
1) улице № 1 наименование "Қызылжар";
2) улице № 2 наименование "Мыңтөбе";
3) улице № 3 наименование "Үштаған";
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Нарынского сельского округа Р. Такенов