Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2016 жылғы 11 шілдедегі № IV-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3561 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 28.03.2017 № Х-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 119 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3437 тіркелген, 2016 жылы 4 ақпандағы "Қызылқоға" аудандық газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"4 659 542" деген сандар "5 164 453" деген сандармен ауыстырылсын;
"797 971" деген сандар "920 133" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 682" деген сандар "5 582" деген сандармен ауыстырылсын;
"144 994" деген сандар "90 794" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 680 284" деген сандар "4 118 333" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"4 659 542" деген сандар "5 164 453" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 2-тармақта:
"50" деген саны "100" деген санымен ауыстырылсын.
3) 7 - тармақта:
4) тармақшада:
"5 340" деген сандар "6 395" деген сандармен ауыстырылсын;
9) тармақшада:
"2 590" деген сандар "143 875" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 20), 21), 22), 23) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтау немесе түзетуге – 2 392 мың теңге;"
"21) мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 30 800 мың теңге;"
"22) автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 3 700 мың теңге;"
"23) ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына – 3 750 мың теңге.".
4) 8-тармақта:
2) тармақшада:

О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11 июля 2016 года № VI-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3561. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № X-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № X-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 7 июля 2016 года № 119 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3437, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 4 февраля 2016 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 659 542" заменить цифрами "5 164 453";
цифры "797 971" заменить цифрами "920 133";
цифры "6 682" заменить цифрами "5 582";
цифры "144 994" заменить цифрами "90 794";
цифры "3 680 284" заменить цифрами "4 118 333".
в подпункте 2):
цифры "4 659 542" заменить цифрами "5 164 453".
2) в пункте 2:
цифру "50" заменить цифрой "100".
3) в пункте 7:
в подпункте 4):
цифры "5 340" заменить цифрами "6 395";
в подпункте 9):
цифры "2 590" заменить цифрами "143 875";
дополнить подпунктами 20), 21), 22), 23) следующего содержания:
"20) на разработку или корректировку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования – 2 392 тысяч тенге;"
"21) на укрепление материально-технической базы объектов культуры – 30 800 тысяч тенге;"
"22) на расходы по текущему содержанию автомобильных дорог – 3 700 тысяч тенге;"
"23) на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности – 3 750 тысяч тенге.".
4) в пункте 8:
в подпункте 2):

"141 738" деген сандар "326 805" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 20 000 мың теңге;"
"6) ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 50 000 мың теңге.".
2. 1, 5 - қосымшалар осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А.Баймуратова) жүктелсін.

цифры "141 738" заменить цифрами "326 805";
дополнить подпунктами 5), 6) следующего содержания:
"5) на развитие транспортной инфраструктуры – 20 000 тысяч тенге;"
"6) на развитие объектов сельского хозяйства – 50 000 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитию предпринимательства и экологии (А. Баймуратова).