Мұқыр ауылдық округіне қарасты "Талқұдық" қыстағына шектеу іс шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 21 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 3513 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 57 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Мұқыр ауылдық округі әкімінің 20.12.2016 № 57 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 80 ұсынысына сәйкес, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұқыр ауылдық округіне қарасты "Талқұдық" қыстағындағы мүйізді ірі қара малдар арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Қызылқоға аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұқыр ауылдық округінің әкімі Т. Әбдуалиев
(ҚАОА _________ ) (ҚАТҚҚБ _________ )
"КЕЛІСІЛДІ"
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Қызылқоға аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері
"_____"__________ 2016 жыл
С. Тайшыбай
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
комитетінің Атырау облысы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
департаментінің Қызылқоға аудандық
тұтынушылардың құқықтарын
қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
"_____"__________ 2016 жыл
А. Аймұратова

Об установлении ограничительных мероприятий на зимовку "Талкудык" Мукурского сельского округа
Решение акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 03 мая 2016 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2016 года № 3513. Утратило силу решением акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 20 декабря 2016 года № 57
Сноска. Утратило силу решением акима Мукурского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 20.12.2016 № 57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответсвии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представлением главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 7 апреля 2016 года № 80, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на зимовку "Талкудык" Мукурского сельского округа.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Кзылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Кзылкогинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мукурского сельского округа Т. Абдуалиев
(КЦРБ _________ ) (КРУПЗПП _________ )
"СОГЛАСОВАНО"
Главный врач коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Кзылкогинская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Атырауской области
"_____"__________ 2016 года
С. Тайшыбай
Руководитель
Республиканского государственного учреждения
"Кзылкогинское районное управление
по защите прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Атырауской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
"_____"__________ 2016 года
А. Аймуратова