Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Индер ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2016 жылғы 2 қарашадағы № 54-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қарашада № 3679 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 177-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 30.01.2018 № 177-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 5 тармағына, 444-бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабының 11 тармағына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Индер ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері және жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шарушылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.
3. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 24 тамыздағы № 35-VI "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Индер ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және базалық жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі жойылсын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
VІ сессиясының төрағасы
С. Байбосынов
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров

О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Индерском районе
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 2 ноября 2016 года № 54-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 ноября 2016 года № 3679. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 января 2018 года № 177-VI
Сноска. Утратило силу решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 30.01.2018 № 177-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 11 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога и базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с      земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Индерском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).
3. Отменить решение районного маслихата от 24 августа 2016 года № 35-VI "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Индерском районе".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
VІ сессии районного маслихата
С. Байбосынов
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров