Индер ауданы Көктоғай ауылындағы кейбір көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Индер ауданы Көктоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 28 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 желтоқсанда № 3721 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 2 тамыздағы қорытындысына сәйкес Көктоғай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер ауданы Көктоғай ауылындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі М. Кусайнов
Көктоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы "12"желтоқсан № 28 шешіміне қосымша
Индер ауданы Көктоғай ауылындағы кейбір көшелерге берілген атаулар
1. № 1 көшеге – "Зәнеш Бисенов" есімі;
2. № 2 көшеге – "Ишахат Құспанов" есімі;
3. № 3 көшеге – "Бағыт Айманақұмов" есімі;
4. № 4 көшеге – "Өтешқали Атамбаев" есімі;
5. № 5 көшеге – "Оңғаден Айтбаев" есімі;
6. № 6 көшеге – "Ынтымақ" атауы;
7. № 7 көшеге – "Мүнира Тұрғалиева" есімі;
8. № 8 көшеге – "Қадим Сапуанов" есімі;
9. № 9 көшеге – "Шәши Еділбаев" есімі;
10. № 10 көшеге – "Хайрош Тастайбеков" есімі;
11. № 11 көшеге – "Бауыржан Момышұлы" есімі;
12. № 12 көшеге – "Қазақстан" атауы;
13. № 13 көшеге – "Тәуелсіздік" атауы;
14. № 14 көшеге – "Бейбітшілік" атауы;
15. № 15 көшеге – "Ақжайық" атауы;
16. № 16 көшеге – "Әлия Молдағұлова" есімі;
17. № 17 көшеге – "Мұқанәлі Дүйсенбиев" есімі;
18. № 18 көшеге – "Боран Нысанбаев" есімі;
19. № 19 көшеге – "Әбдірахман Кәрентаев" есімі;
20. № 20 көшеге – "Сәкен Сейфуллин" есімі.

О присвоении наименовании некоторым улицам села Коктогай Индерского района
Решение акима Коктогайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 12 декабря 2016 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2016 года № 3721
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Атырауской областной ономастической комиссии от 2 августа 2016 года аким Коктогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам села Коктогай Индерского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистраций в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа М. Кусайнов
Приложение к решению акима Коктогайского сельского округа от "12" октября 2016 года № 28
Присвоенные названия некоторых улиц села Коктогай Индерского района
1. Улице № 1 – имя "Зәнеш Бисенов";
2. Улице № 2 – имя"Ишахат Құспанов";
3. Улице № 3 – имя "Бағыт Айманақұмов";
4. Улице № 4 – имя "Өтешқали Атамбаев";
5. Улице № 5 – имя "Оңғаден Айтбаев";
6. Улице № 6 – наименование "Ынтымақ";
7. Улице № 7 – имя "Мүнира Тұрғалиева";
8. Улице № 8 – имя "Қадим Сапуанов";
9. Улице № 9 – имя "Шәши Еділбаев";
10. Улице № 10 – имя "Хайрош Тастайбеков";
11. Улице № 11 – имя "Бауыржан Момышұлы";
12. Улице № 12 – наименование "Қазақстан";
13. Улице № 13 – наименование "Тәуелсіздік";
14. Улице № 14 – наименование "Бейбітшілік";
15. Улице № 15 – наименование "Ақжайық";
16. Улице № 16 - имя – "Әлия Молдағұлова";
17. Улице № 17 - имя "Мұқанәлі Дүйсенбиев";
18. Улице № 18 - имя "Боран Нысанбаев";
19. Улице № 19 - имя "Әбдірахман Кәрентаев";
20. Улице № 20 - имя "Сәкен Сейфуллин".