Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2016 жылғы 1 қарашадағы № 42 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 қарашада № 3663 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Құрманғазы ауданы әкімдігі жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2016 жылғы 17 қазандағы хаттамасы негізінде, Құрманғазы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Күмісбек" кен орнында ұңғымадан мұнай төгілуіне байланысты, жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Хасановқа жүктелсін.
3. Шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 1 ноября 2016 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 ноября 2016 года № 3663
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при Курмангазинском районном акимате от 17 октября 2016 года, аким Курмангазинского района РЕШИЛ:
1. В связи с разливом нефти со скважины на месторождении "Кумисбек", объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Хасанова Ж.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов