"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қаңтарда № 3530 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, 3 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3458-нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 408 150 732 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 12 298 413 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 235 058 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 395 613 261 мың теңге;
2) шығындар – 408 069 634 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 253 795 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3 807 586 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 553 791 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – 3 172 697 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 172 697 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 -тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
орта білім беру ұйымдарының 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалауға;
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 46/382-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 января 2016 года № 3530. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2, пункта 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 408 150 732 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 298 413 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 235 058 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 395 613 261 тысяч тенге;
2) затраты – 408 069 634 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 253 795 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 807 586 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 553 791 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 3 172 697 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 172 697 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг;

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға;
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
спорт объектілерін дамытуға;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
көлік инфрақұрылымын дамытуға;
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 6-1 -тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 7-1 -тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен уәкілеттігін берілуіне байланысты бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынамалау бойынша нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген трансферттердің түсімдері аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттері бойынша бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
10-тармағы мемлекеттік тілде мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2016 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.".

на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения), в том числе на:
строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения;
строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие системы водоснабжения и водоотведения;
развитие коммунального хозяйства;
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
развитие объектов спорта;
развитие теплоэнергетической системы;
развитие газотранспортной системы;
развитие транспортной инфраструктуры;
реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрено кредитование бюджетов районов (городов областного значения), в том числе:
для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены поступления целевых трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) в связи с передачей полномочий на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования.
Распределение поступлений указанных трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
в пункт 10 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.

21 291 256
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 291 256
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
9 316 982
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
445 491
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
687 319
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
298 417
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 707 388
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
758 398
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 953 079
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
47 786
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 076 396
4
Емханалар
50 050 347
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 050 347
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 750 515
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
340 209
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
42 606 739
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 352 884
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
3 203 920
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 203 920
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 164 284
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 636
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 063 212
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 063 212
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 887

21 291 256
253
Управление здравоохранения области
21 291 256
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
9 316 982
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
445 491
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
687 319
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
298 417
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 707 388
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
758 398
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 953 079
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
47 786
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 076 396
4
Поликлиники
50 050 347
253
Управление здравоохранения области
50 050 347
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 750 515
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
340 209
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
42 606 739
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 352 884
5
Другие виды медицинской помощи
3 203 920
253
Управление здравоохранения области
3 203 920
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
3 164 284
029
Областные базы спецмедснабжения
39 636
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 063 212
253
Управление здравоохранения области
4 063 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
136 887

008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 576 321
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
66 476
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
58 528
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
77 537
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
86 618
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 056 845
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 538 625
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 826 866
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 919 619
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
531 222
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
277 044
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 120 884
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
443 194
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
454 003
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 272
271
Облыстың құрылыс басқармасы
199 371
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
199 371
721
Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы
707 876
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
640 334
037
Әлеуметтік сауықтандыру
67 542
2
Әлеуметтiк көмек
811 498
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
811 498
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
811 498
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
900 261
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
798 859
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 576 321
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
66 476
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
58 528
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 537
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
86 618
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 056 845
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 538 625
1
Социальное обеспечение
3 826 866
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 919 619
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
531 222
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
277 044
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1 120 884
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
443 194
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
454 003
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
93 272
271
Управление строительства области
199 371
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
199 371
721
Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области
707 876
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
640 334
037
Социальная реабилитация
67 542
2
Социальная помощь
811 498
256
Управление координации занятости и социальных программ области
811 498
003
Социальная поддержка инвалидов
811 498
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
900 261
256
Управление координации занятости и социальных программ области
798 859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

122 110
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 672
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
7 046
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 297
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
54 729
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
431 244
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
43 028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 733
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
67 341
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 341
720
Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы
34 061
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
34 061
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
21 391 794
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 177 591
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 177 591
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 699 108
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 478 483
2
Коммуналдық шаруашылық
11 214 203
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
11 214 203
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 385 932
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
3 679 950
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 596 192
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

122 110
007
Капитальные расходы государственного органа
13 672
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
7 046
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
114 297
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
54 729
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
431 244
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
43 028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 733
270
Управление по инспекции труда области
67 341
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 341
720
Управление внутренней политики и по делам религий области
34 061
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
34 061
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
21 391 794
1
Жилищное хозяйство
10 177 591
271
Управление строительства области
10 177 591
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 699 108
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 478 483
2
Коммунальное хозяйство
11 214 203
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
11 214 203
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 385 932
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
3 679 950
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 596 192
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

3 430 071
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
386 575
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
14 193 703
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
14 193 703
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 193 703
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 356 984
1
Ауыл шаруашылығы
24 552 751
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 542 898
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 570
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
648 174
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 850
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
220 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
3 000 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
352 196
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 900 724
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
226 881
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 305
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 450 381
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 190 000
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
130 800
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
265 322
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау

3 430 071
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
386 575
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
14 193 703
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
14 193 703
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
14 193 703
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 356 984
1
Сельское хозяйство
24 552 751
255
Управление сельского хозяйства области
23 542 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
208 570
002
Поддержка семеноводства
648 174
003
Капитальные расходы государственного органа
8 850
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
220 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
3 000 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
352 196
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 900 724
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
226 881
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 305
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 450 381
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 190 000
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
130 800
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
265 322
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

80 470
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 470
12
Көлiк және коммуникация
20 707 043
1
Автомобиль көлiгi
19 986 466
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
19 986 466
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 664 363
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 455 840
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 866 263
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
720 577
271
Облыстың құрылыс басқармасы
543 731
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
543 731
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
176 846
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
176 846
13
Басқалар
43 956 906
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
4 033 998
722
Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы
570 490
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
570 490
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
3 463 508
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
85 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
305 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 983 730
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
89 778
9
Басқалар
39 922 908
257
Облыстың қаржы басқармасы
38 807 895
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
250 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 617 762
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 940 133
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

80 470
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
80 470
12
Транспорт и коммуникации
20 707 043
1
Автомобильный транспорт
19 986 466
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
19 986 466
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 664 363
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9 455 840
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
8 866 263
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
720 577
271
Управление строительства области
543 731
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
543 731
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
176 846
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
176 846
13
Прочие
43 956 906
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
4 033 998
722
Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области
570 490
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
570 490
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
3 463 508
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
85 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
305 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 983 730
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
89 778
9
Прочие
39 922 908
257
Управление финансов области
38 807 895
012
Резерв местного исполнительного органа области
250 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 617 762
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
36 940 133
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов