"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 16 наурыздағы № 48/399-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 3638 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3, 4 тармақтарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016–2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3458-нөмірмен тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 408 929 668 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 12 537 555 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 505 058 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 395 883 055 мың теңге;
2) шығындар – 410 741 296 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 3 252 061 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 807 586 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 555 525 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 5 063 689 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 063 689 мың теңге.";
2- тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 46,9 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 46,3 пайыз;
Мақтарал ауданының – 46,1 пайыз;
Ордабасы ауданының – 46,8 пайыз;
Отырар ауданының – 48,1 пайыз;
Сайрам ауданының – 44,9 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 59,4 пайыз;
Созақ ауданының – 82,1 пайыз;
Төлеби ауданының – 44,4 пайыз;
Түлкібас ауданының – 46,2 пайыз;
Шардара ауданының – 45,1 пайыз;
Арыс қаласының – 47,4 пайыз;
Кентау қаласының – 64,4 пайыз;
Түркістан қаласының – 43,3 пайыз;

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 16 марта 2016 года № 48/399-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 марта 2016 года № 3638. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 408 929 668 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 537 555 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 505 058 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 395 883 055 тысяч тенге;
2) затраты – 410 741 296 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 252 061 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 807 586 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 555 525 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – 5 063 689 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 063 689 тысяч тенге. ";
абзац второй пункта 2 изложить в следующей редакции:
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения):
района Байдибек – 46,9 процентов;
Казгуртского района – 46,3 процентов;
Мактааральского района – 46,1 процентов;
Ордабасынского района – 46,8 процентов;
Отрарского района – 48,1 процентов;
Сайрамского района – 44,9 процентов;
Сарыагашского района – 59,4 процентов;
Сузакского района – 82,1 процентов;
Толебийского района – 44,4 процентов;
Тюлькубасского района – 46,2 процентов;
Шардаринского района – 45,1 процентов;
города Арысь – 47,4 процентов;
города Кентау – 64,4 процентов;
города Туркестан – 43,3 процентов;

Шымкент қаласының – 94,1 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 53,1 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 53,7 пайыз;
Мақтарал ауданынан – 53,9 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 53,2 пайыз;
Отырар ауданынан – 51,9 пайыз;
Сайрам ауданынан – 55,1 пайыз;
Сарыағаш ауданынан - 40,6 пайыз;
Созақ ауданынан – 17,9 пайыз;
Төлеби ауданынан – 55,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 53,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 54,9 пайыз;
Арыс қаласынан – 52,6 пайыз;
Кентау қаласынан – 35,6 пайыз;
Түркістан қаласынан – 56,7 пайыз;
Шымкент қаласынан – 5,9 пайыз;";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның iшiнде:
облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы;
облыстың білім басқармасы;
облыстың мәдениет басқармасы;
облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы;
облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
6- тармақта:
"облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы" деген сөздер "облыстың энергетика және тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық басқармасы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Тұрлыбек
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2016 жылғы 16
наурыздағы № 48/399-V
шешіміне 1-қосымша
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2015 жылғы 9
желтоқсандағы № 44/351-V
шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1. КІРІСТЕР

города Шымкент – 94,1 процентов;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 53,1 процентов;
от Казгуртского района – 53,7 процентов;
от Мактааральского района – 53,9 процентов;
от Ордабасынского района – 53,2 процентов;
от Отрарского района – 51,9 процентов;
от Сайрамского района – 55,1 процентов;
от Сарыагашского района – 40,6 процентов;
от Сузакского района – 17,9 процентов;
от Толебийского района – 55,6 процентов;
от Тюлькубасского района – 53,8 процентов;
от Шардаринского района – 54,9 процентов;
от города Арысь – 52,6 процентов;
от города Кентау – 35,6 процентов;
от города Туркестан – 56,7 процентов;
от города Шымкент – 5,9 процентов; ";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе по:
управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области;
управлению образования области;
управлению культуры области;
управлению сельского хозяйства области;
управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог области.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
в пункте 6:
слова "управлению жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области" заменить словами "управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
областного маслихата К.Турлыбек
Секретарь областного
маслихата К. Ержан
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 16 марта 2016 года № 48/399-V
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2015 года № 44/351-V
Областной бюджет на 2016 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ

009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
9 316 982
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
445 491
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
687 319
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
298 417
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 707 388
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
758 398
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
4 953 079
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
47 786
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 076 396
4
Емханалар
50 105 252
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
50 105 252
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 750 515
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
340 209
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
42 661 644
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
2 352 884
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
3 249 251
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 249 251
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 209 615
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 636
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 060 951
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 060 951
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 626
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
9 316 982
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
445 491
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
687 319
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
298 417
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 707 388
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
758 398
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
4 953 079
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
47 786
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 076 396
4
Поликлиники
50 105 252
253
Управление здравоохранения области
50 105 252
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 750 515
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
340 209
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
42 661 644
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
2 352 884
5
Другие виды медицинской помощи
3 249 251
253
Управление здравоохранения области
3 249 251
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
3 209 615
029
Областные базы спецмедснабжения
39 636
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 060 951
253
Управление здравоохранения области
4 060 951
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 626
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

1 576 321
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
66 476
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
58 528
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
77 537
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
86 618
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 056 845
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 589 548
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 865 305
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 940 952
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
537 055
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
277 263
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 129 281
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
449 457
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
454 624
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 272
261
Облыстың білім басқармасы
697 744
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
630 202
037
Әлеуметтік сауықтандыру
67 542
271
Облыстың құрылыс басқармасы
226 609
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
226 609
2
Әлеуметтiк көмек
821 082
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
821 082
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
821 082
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

1 576 321
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
66 476
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
58 528
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
77 537
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
86 618
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 056 845
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 589 548
1
Социальное обеспечение
3 865 305
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 940 952
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
537 055
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
277 263
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 129 281
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
449 457
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
454 624
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
93 272
261
Управление образования области
697 744
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
630 202
037
Социальная реабилитация
67 542
271
Управление строительства области
226 609
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
226 609
2
Социальная помощь
821 082
256
Управление координации занятости и социальных программ области
821 082
003
Социальная поддержка инвалидов
821 082
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

903 161
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
801 759
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 107
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 672
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
7 046
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 297
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
54 852
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
431 244
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
43 028
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14 513
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
34 061
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
34 061
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
67 341
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
22 234 448
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 507 649
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 507 649
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 929 347
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 578 302
2
Коммуналдық шаруашылық
12 726 799
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12 726 799
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
124 137
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 821 702
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері

903 161
256
Управление координации занятости и социальных программ области
801 759
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
123 107
007
Капитальные расходы государственного органа
13 672
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
7 046
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
114 297
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
54 852
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
431 244
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
43 028
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14 513
263
Управление внутренней политики области
34 061
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
34 061
270
Управление по инспекции труда области
67 341
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 341
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
22 234 448
1
Жилищное хозяйство
9 507 649
271
Управление строительства области
9 507 649
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
5 929 347
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 578 302
2
Коммунальное хозяйство
12 726 799
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12 726 799
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
124 137
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 821 702
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

120 391
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
400 097
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
217 328
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
216 978
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
182 769
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
119 967
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
62 802
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
18 170 053
1
Отын және энергетика
3 816 646
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 816 646
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 430 071
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
386 575
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
14 353 407
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 353 407
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
14 353 407
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 411 330
1
Ауыл шаруашылығы
24 551 322
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 541 469
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
207 141
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
648 174
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 850
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
220 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
352 196
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 047 724
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
226 881
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

120 391
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
400 097
263
Управление внутренней политики области
217 328
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
216 978
005
Капитальные расходы государственного органа
350
283
Управление по вопросам молодежной политики области
182 769
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
119 967
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
62 802
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
18 170 053
1
Топливо и энергетика
3 816 646
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 816 646
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
3 430 071
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
386 575
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
14 353 407
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 353 407
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
14 353 407
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 411 330
1
Сельское хозяйство
24 551 322
255
Управление сельского хозяйства области
23 541 469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
207 141
002
Поддержка семеноводства
648 174
003
Капитальные расходы государственного органа
8 850
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
220 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
352 196
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 047 724
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
226 881
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

89 778
9
Басқалар
39 942 270
257
Облыстың қаржы басқармасы
38 729 770
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
250 000
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 605 234
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 874 536
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
150 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
800 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
800 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
97 487
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
97 487
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
165 013
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
165 013
14
Борышқа қызмет көрсету
166 969
1
Борышқа қызмет көрсету
166 969
257
Облыстың қаржы басқармасы
166 969
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
166 969
15
Трансферттер
88 919 534
1
Трансферттер
88 919 534
257
Облыстың қаржы басқармасы
88 919 534
007
Субвенциялар
88 121 949
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
55 666
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
348 366
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
227 605
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару

89 778
9
Прочие
39 942 270
257
Управление финансов области
38 729 770
012
Резерв местного исполнительного органа области
250 000
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 605 234
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
36 874 536
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
150 000
271
Управление строительства области
800 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
800 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
97 487
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
97 487
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
165 013
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
165 013
14
Обслуживание долга
166 969
1
Обслуживание долга
166 969
257
Управление финансов области
166 969
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
166 969
15
Трансферты
88 919 534
1
Трансферты
88 919 534
257
Управление финансов области
88 919 534
007
Субвенции
88 121 949
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
55 666
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
348 366
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
227 605
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством