"Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 265 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 16 маусымдағы № 166 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 18 шiлдеде № 3786 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қазандағы № 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 15.10.2019 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 1 және 3-тармақтарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 265 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3351 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 қазанында "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының "Психоневрологиялық ұйымнан анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті" деген 6-қосымшасында:
"1. Жалпы ережелер" деген тарауда:
1-тармақтың 1)-тармақшасындағы "халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - Орталық)" деген сөздер "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Орталықта" деген сөз "Мемлекеттік корпорацияда" деген сөздермен ауыстырылсын;
бүкіл мәтіні бойынша "халыққа қызмет көрсету орталығымен", "Орталыққа", "Орталық", "Орталықтың" деген сөздер тиісінше "Мемлекеттік корпорациясымен", "Мемлекеттік корпорацияға", "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының "Наркологиялық ұйымнан анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті" деген 7-қосымшасында:
"1. Жалпы ережелер" деген тарауда:
1-тармақтың 1)-тармақшасындағы "халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрі - Орталық)" деген сөздер "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация)" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақтағы "Орталықта" деген сөз "Мемлекеттік корпорацияда" деген сөздермен ауыстырылсын;
бүкіл мәтіні бойынша "халыққа қызмет көрсету орталығымен", "Орталыққа", "Орталық", "Орталықтың" деген сөздер тиісінше "Мемлекеттік корпорациясымен", "Мемлекеттік корпорацияға", "Мемлекеттік корпорация", "Мемлекеттік корпорацияның" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 265 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 16 июня 2016 года № 166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2016 года № 3786. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 15 октября 2019 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 15.10.2019 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктами 1 и 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 9 сентября 2015 года № 265 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3351, опубликовано 17 октября 2015 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения:
в приложении 6 "Регламент государственной услуги "Выдача справки с психоневрологической организации" к указанному постановлению:
в главе "1. Общие положения":
в подпункте 1) пункта 1 слова "центры обслуживания населения (далее – Центр)" заменить словами "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)";
в пункте 3 слова "в Центре", "в услугодателе" заменить соответственно словами "в Государственной корпорации", "у услугодателя";
по всему тексту слова "центром обслуживания населения", "в Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорацией", "в Государственную корпорацию", "Государственной корпорации";
в приложении 7 "Регламент государственной услуги "Выдача справки с наркологической организации" к указанному постановлению:
в главе "1. Общие положения":
в подпункте 1) пункта 1 слова "центры обслуживания населения (далее – Центр)" заменить словами "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация)";
в пункте 3 слова "в Центре", "в услугодателе" заменить соответственно словами "в Государственной корпорации", "у услугодателя";
по всему тексту слова "центром обслуживания населения", "в Центр", "Центра" заменить соответственно словами "Государственной корпорацией", "в Государственную корпорацию", "Государственной корпорации".

2. "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ұ.Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов
Д.А.Сатыбалды
Е.Ә.Садыр
Ұ.Сәдібеков
С.Қ.Тұяқбаев
Қ.Н.Мендебаев

2. Государственному учреждению "Аппарат акима Южно-Казахстанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Южно-Казахстанской области и информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова У.
Аким области Б.Атамкулов
Сатыбалды Д.А.
Садыр Е.А.
Садибеков У.
Туякбаев С.К.
Мендебаев К.