"2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 57/438-5с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 наурызда № 3608 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 февраля 2016 года № 57/438-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 1 марта 2016 года № 3608. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:

1. Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с "2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3484, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1 728 902
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 486
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
803 309
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
179 036
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
25 452
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
40 475
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
623 144
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 972 085
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
757 253
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
733 868
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 990
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
686 580
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
38 298
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
23 385
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
23 385
2
Әлеуметтiк көмек
1 022 635
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 022 635
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
113 048
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
29 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
289 107
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 205
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
98 492
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
121 137
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
363 646
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
192 197
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
192 197
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 940
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

1 728 902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
57 486
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
803 309
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
179 036
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 452
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
40 475
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
623 144
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 972 085
1
Социальное обеспечение
757 253
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
733 868
005
Государственная адресная социальная помощь
8 990
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
686 580
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
38 298
464
Отдел образования района (города областного значения)
23 385
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
23 385
2
Социальная помощь
1 022 635
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 022 635
002
Программа занятости
113 048
006
Оказание жилищной помощи
29 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
289 107
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 205
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
98 492
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
121 137
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
363 646
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
192 197
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
192 197
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
145 940
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат