Шымкент қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындарын белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 17 тамыздағы № 1786 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 22 қыркүйекте № 3852 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 161 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 02.04.2018 № 161 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) бұйрығының 102 тармағына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының кәсіпкерлік бөлімінің басшысы А.Қаныбековке жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Шымкент қаласы әкімі аппаратының басшысы Р.Аюповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
Шымкент қаласы әкімдігінің
17 тамыз 2016 жылғы № 1786
қаулысына қосымша
Шымкент қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары
Орналасқан жері
Абай ауданы
Кремлевский көшесі, № 2 а үйдің артқы жағы
Тұрлан шағын ауданы, Шмидта көшесінің соңғы аялдамасы
Алматы айналмалы тас жолы мен С.Сағынбаев көшелерінің қиылысы, құрылыс дүкенінің жаны
Қатын көпір шағын ауданы, № 52 орта мектептің жаны
Қатын көпір шағын ауданы, № 6 емхананың қарсы беті
Октябрь көшесі, № 27 үйдің жаны
Қазығұрт шағын ауданы, Қ.Жандарбеков көшесі, "Айнұр" және "Гүлсара-2" дүкендерінің жаны
Қазығұрт шағын ауданы, Түркістан көшесі, "Жандос" дүкенінің жаны
Қазығұрт шағын ауданы, Ташкент тас жолы, "Нұр", "Бекзат", "Бекарыс" дүкендерінің жаны
Жаңаталап шағын ауданы, Игілік тұрғын алабы, Б.Ыскаков көшесі, "Мереке" дүкенінің жаны
Жаңаталап шағын ауданы, Қызылжар тұрғын алабы, Фабричный көшесі, "Салтанат" дүкенінің жаны
Абай көшесі, № 22/4 үйдің жаны
8 шағын ауданы, "Заңғар" дүкенінің жаны
Темірлан тас жолы, "Мадина" дүкенінің жаны
Ұ.Арғынбеков көшесі, № 87 мектептің жаны
Ұ.Арғынбеков және Т.Өтегенов көшелерінің қиылысы
Абай даңғылы, № 23 үйдің жаны
Ұ.Арғынбеков және Өскенбай көшелерінің қиылысы
Алматы айналмалы тас жолы, "Арзан" сауда қатары жаны
Ұ.Арғынбеков және Ә.Дулатов көшелерінің қиылысы
Өскенбай көшесі, № 52 үйдің алды
Темірлан тас жолы, "Жаңа шахар" базарының алды
Темірлан тас жолы, "Аяжан" дүкенінің алды
Ю.Гагарин көшесі, № 263 үйдің жаны
Темірлан тас жолы және Ю.Гагарин көшесінің қиылысы
Кремлевский көшесі, "Атамекен", "Әсел" дүкендерінің жаны
Д.Құрманбеков көшесі, № 2 орталық аурухананың жаны
8 шағын ауданы, Х.Мамытов көшесі, "Қасиет" фитнес клубының жаны
Т.Рысқұлов көшесі, "Жансыры" кафесінің жаны
Мангелдин және Октябрь көшелерінің қиылысы

Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Шымкент
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 17 августа 2016 года № 1786. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 сентября 2016 года № 3852. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 161
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 02.04.2018 № 161 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и пункта 102 приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" зарегистрировано в Реесстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148 акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в городе Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя отдела предпринимательства города Шымкент А.Каныбекова.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шымкент Р.Аюпова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
Приложение
к постановлению
акимата города
Шымкент № 1786
от 17 августа
2016 года
Места для осуществления выездной торговли в городе Шымкент
Места расположения
Абайский район
1.
Улица Кремлевского, задняя сторона дома № 2 а
2.
Микрорайон Турланский, конечная остановка улицы Шмидта
3.
Перекресток Алматинской объездной трассы и улицы С.Сагынбаева, около строительного магазина
4.
Микрорайон Катын копр, около средней школы № 52
5.
Микрорайон Катын копр, напротив больницы № 6
6.
Улица Октябрь, около дома № 27
7.
Микрорайон Казыгурт, улица К.Жандарбекова, около магазинов "Айнур" и "Гулсара 2"
8.
Микрорайон Казыгурт, улица Туркестанская, около магазина "Жандос"
9.
Микрорайон Казыгурт, Ташкентская трасса, около магазинов "Нур", "Бекзат", "Бекарыс"
10.
Микрорайон Жанаталап, жилой массив Игилик, улица Б.Искакова, около магазина "Мереке"
11.
Микрорайон Жанаталап, жилой массив Кызылжар, улица Фабричная, около магазина "Салтанат"
12.
Улица Абая, около дома № 22/4
13.
8 микрорайон, около магазина "Зангар"
14.
Тамерлановское шоссе, около магазина "Мадина"
15.
Улица У.Аргынбекова, около школы № 87
16.
Перекресток улиц У.Аргынбекова и Т.Утегенова
17.
Проспект Абая, около дома № 23
18.
Перекресток улиц У.Аргынбекова и Оскенбая
19.
Алматинская обездная трасса, около торгового ряда "Арзан"
20.
Перекресток улиц У.Аргынбекова и А.Дулатова
21.
Улица Оскенбая, около дома № 52
22.
Тамерлановское шоссе, около базара "Жана шахар"
23.
Тамерлановское шоссе, около магазина "Аяжан"
24.
Улица Ю.Гагарина, около дома № 263
25.
Перекресток Тамерлановское шоссе и улицы Ю.Гагарина
26.
Улица Кремлевского, около магазинов "Атамекен", "Асель"
27.
Улица Д.Курманбекова, около Центральной больницы № 2
28.
8 микрорайон, улица Мамытова, около клуба "Касиет фитнес"
29.
Улица Т.Рыскулова, около кафе "Жансыры"
30.
Перекресток улиц А.Мангельдина и Октябрь
31.

18 шағын ауданы, С.Жандосов көшесі, № 43 үйдің жаны
Ж.Шаяхметов көшесі, № 5 үйдің жаны
Ш.Уалиханов және Елшібек батыр көшелерінің қиылысы
Сайрам көшесі, "Мешіт" аялдамасының жаны
Тәуке хан даңғылы № 233, 235, 237, 278 үйлердің жаны
Қаратау ауданы
Ақжайық шағын ауданы, Алматы тас жолы, "ГазПромНефть" жанар-жағар май бекетінің қарсы беті
Қайнар бұлақ саяжайы, Сельский көшесі № 2/4, "Мақсат" дүкенінің жаны
Достық шағын ауданы, Ақбосаға көшесі, "Жүзбай ата" дүкенінің қарсы беті
Асар шағын ауданы, № 90 орта мектептің артқы жағы
Тұран шағын ауданы, "TIR Park" ЖШС-нің жаны
Бозарық шағын ауданы, "Шайхана" аялдамасының жаны
Сайрам тұрғын алабы, Әмір-Темір көшесі, № 107 мектептің жаны, ЖК "Алиев" дүкенінің алды
Сайрам тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, Драма театр қарсы беті, Ибрагим ата және Н. Юлдашев көшелерінің қиылысы
№1 Автожол, "Индустриялық аймақ" қарсы беті
Қайнар бұлақ саяжайы, ескі соңғы аялдамасы жаны
Ақжайық шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, "Дана" дүкенінің қарсы беті
Қайнар бұлақ тас жолы, ЖК "Абзал" қарсы беті
Қайтпас-1 шағын ауданы, Б.Тулкиев көшесі № 1813, Амангелді көшесі "Берік" дүкенінің жаны.
Таскен тұрғын үй алабы, Жібек жолы және Бабашұлы көшелерінің қиылысы
Мәртөбе тұрғын үй алабы, Леонов және Жібек жолы көшесінің қиылысы
Мирас шағын ауданы, Ф.Шаназаров және Жібек жолы көшелерінің қиылысы
Тассай шағын ауданы, Тәуке хан және Жібек жолы көшелерінің қиылысы
Нұрсат шағын ауданы, № 39, 81,125, 204, 217, 218 үйлердің жаны
Нұрсат 3 кезек шағын ауданы, № 6, 41, 56 үйлердің жаны
Алматы тас жолы және Дидар көшесінің қиылысы
Бозарық шағын ауданы, "Еламан" дүкенінің алды
Қайнар бұлақ тұрғын үй алабы, № 889/1 жер телімінің алды
Тұран шағын ауданы, "TIR Park" ЖШС-нің жаны
Нұрсат шағын ауданы, № 2, 81, 126, 132, 212 үйлердің жаны
Нұрсат 3 кезек шағын ауданы, № 40, 54 үйлердің жаны
Тассай тұрғын алабы, Алматы және Тәуке хан көшелерінің қиылысы
Асар шағын ауданы, № 1 Қалалық балалар ауруханасының жаны
Алматы көшесі, ЖК "Романов" нысанының жаны
Амангелді көшесі, "Берік" дүкенінің жаны
Сайрам тұрғын алабы, Әмір-Темір көшесі, "Ислам" кафесі, "Шадимат" сауда орталығы, "Қарашаш –ана" кесененің жаны
Қайнар бұлақ саяжайы, "Бестау" кафесінің жаны, "Ақмаржан" дүкенінің қарсы беті
Ақжайық шағын ауданы, Сырым батыр көшесі, "Керемет" дүкенінің алды
Асар шағын ауданы, № 6 балалар ауруханасының жаны
Таскен тұрғын алабы, Алматы және Пармен көшелерінің қиылысы
Нұрсат шағын ауданы, № 2, 38, 74а, 81, 126, 134, 204, 214 үйлердің жаны
Нұрсат 3 кезек шағын ауданы, № 10, 32, 41, 56 үйлердің жаны

18 микрорайон, улица С.Жандосова, около дома № 43
32.
Улица Ж.Шаяхметова, около дома № 5
33.
Перекресток улиц Ш.Уалиханова и Елшибек батыра
34.
Улица Сайрамская, около остановки "Мечеть"
35.
Проспект Тауке-хана, около домов № 233, 235, 237, 278
Каратауский район
1.
Микрорайон Акжайык, Алматинское шоссе, напротив автозаправочной станции "ГазПромНефть"
2.
Дача Кайнар булак, улица Сельская № 2/4, около магазина "Максат"
3.
Микрорайон Достык, улица Акбосага, напротив магазина "Жузбай-ата"
4.
Микрорайон Асар, задняя сторона средней школы № 90
5.
Микрорайон Туран, около ТОО "TIR Park"
6.
Микрорайон Бозарык, около остановки "Шайхана"
7.
Жилой массив Сайрам, улица Амир-Темира, около школы № 107, перед магзином ИП "Алиева"
8.
Жилой массив Сайрам, улица Ибрагим ата, напротив Драмтеатра, перекресток улиц Ибрагим ата и Н.Юлдашева
9.
Автодорога № 1, напротив "Индустриальной зоны"
10.
Дача Кайнар булак, рядом со старой конечной остановкой
11.
Микрорайон Акжайык, улица Сырым батыра, напротив магазина "Дана"
12.
Кайнар булакское шоссе, напротив ИП "Абзал"
13.
Микрорайон Қайтпас-1, улица Б.Тулкиева № 1813, улица Амангелды около магазина "Берик"
14.
Жилой массив Таскен, перекресток улиц Жибек жолы и Бабашулы
15.
Жилой массив Мартобе, перекресток улиц Леонова и Жибек жолы
16.
Микрорайон Мирас, перекресток улиц Ф.Шаназарова и Жибек жолы
17.
Микрорайон Тассай, перекресток улиц Тауке хана и Жибек жолы
18.
Микрорайон Нурсат, около домов № 39, 81,125, 204, 217, 218
19.
Микрорайон Нурсат 3 кезек, около домов № 6, 41, 56
20.
Перекресток Алматинское шоссе и улицы Дидар
21.
Микрорайон Бозарык, перед магазином "Еламан"
22.
Жилой массив Кайнар булак, перед участком № 889/1
23.
Микрорайон Туран, около ТОО "TIR Park"
24.
Микрорайон Нурсат, около домов № 2, 81, 126, 132, 212
25.
Микрорайон Нурсат 3 кезек, около домов № 40, 54
26.
Жилой массив Тассай, перекресток улиц Алматинская и Тауке хана
27.
Микрорайон Асар, около Городской детской больницы № 1
28.
Улица Алматы, около объекта ЖК "Романова"
29.
Улица Амангельды, около магазина "Берик"
30.
Жилой массив Сайрам, улица Амир-Темира, около кафе "Ислам", торгового центра "Шадимат", мавзолея "Карашаш –ана"
31.
Дача Кайнар булак, около кафе "Бестау", напротив магазина "Акмаржан"
32.
Микрорайон Акжайык, улица Сырым батыра, перед магазином "Керемет"
33.
Микрорайон Асар, около Детский больницы № 6
34.
Жилой массив Таскен, перекресток улиц Алматинская и Пармен
35.
Микрорайон Нурсат, около домов № 2, 38, 74а, 81, 126, 134, 204, 214
36.
Микрорайон Нурсат 3 кезек, около домов № 10, 32, 41, 56