Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с "2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 12/110-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 3933 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
ЖОБА
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 9/100-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3930 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/411-5с "2016-2018 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3484 тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
"99 818 787" деген сандар "100 467 178" деген сандармен ауыстырылсын;
"48 136 913" деген сандар "48 785 304" деген сандармен ауыстырылсын;
"103 310 920" деген сандар "103 959 311" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақта:
"2 353 421" деген сандар "1 745 297" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 811 987" деген сандар "1 874 249" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 065 619" деген сандар "2 453 981" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 383 386" деген сандар "1 583 816" деген сандармен ауыстырылсын;
3-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1. 2016 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 296 904 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 150 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 12/110-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 декабря 2016 года № 3933. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 26 декабря 2016 года № 9/100-VI "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3930 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/411-5с "О бюджете города Шымкент на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3484, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "99 818 787" заменить цифрами "100 467 178";
цифры "48 136 913" заменить цифрами "48 785 304";
цифры "103 310 920" заменить цифрами "103 959 311";
в пункте 3:
цифры "2 353 421" заменить цифрами "1 745 297";
цифры "1 811 987" заменить цифрами "1 874 249";
цифры "2 065 619" заменить цифрами "2 453 981";
цифры "1 383 386" заменить цифрами "1 583 816";
пункт 3-1 изложить в следующей редакции:
"3-1. Учесть, что в городском бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:
проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда – 296 904 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 150 000 тысяч тенге;