"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/284-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 50/297-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 3558 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V ""2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/284-V "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 нөміріментіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1.Арыс қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 7 398141 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 275 757 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9 348 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 29 323 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 083713 мың теңге;
2) шығындар – 7 398145 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 728 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 726 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3998 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/284-V "О городском бюджетена 2016–2018 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 50/297-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 января 2016 года № 3558. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года за № 46/382-V "О внесении измененийи дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/284-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3491, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Арыс ақиқаты") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 398141 тысяч тенге, в том числепо:
налоговым поступлениям – 1 275 757 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9 348 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 323 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 083713 тысяч тенге;
2) затраты – 7 398145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 728 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 726 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;