"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/284-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/12-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 маусымда № 3763 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/284-V "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 655 125 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 525 949 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 453 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 29 323 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 083 400 мың теңге;
2) шығындар – 10 081 136 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 728 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 726 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 998 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 434 739 мың теңге;

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/284-V "О городском бюджете на 2016–2018 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июня 2016 года № 3/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 июня 2016 года № 3763. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/284-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3491, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Арыс ақиқаты") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 655 125 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 525 949 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 453 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 323 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 083 400 тысяч тенге;
2) затраты – 10 081 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 728 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 726 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 434 739 тысяч тенге;