Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/284-V "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 7/46-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 желтоқсанда № 3898 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7/67-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 тіркелген шешіміне сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/284-V "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3491 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10 683 895 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 780 639 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 929 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 073 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 879 254 мың теңге;
2) шығындар – 11 109 906 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 704 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 702 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 998 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 434 715 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 434 715 мың теңге.".
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2016 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
қалалық бюджетке – 43,2 пайыз;
облыстық бюджетке – 56,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
қалалық бюджетке – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
қалалық бюджетке – 50 пайыз;
облыстық бюджетке – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
қалалық бюджетке – 50 пайыз;
облыстық бюджетке – 50 пайыз болып белгіленсін.".

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/284-V "О городском бюджете на 2016–2018 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 7/46-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 декабря 2016 года № 3898. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года за № 7/67-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 48/284-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3491, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Арыс ақиқаты") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 683 895 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 780 639 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 929 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 073 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 879 254 тысяч тенге;
2) затраты – 11 109 906 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 704 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 702 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 998 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – - 434 715 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 434 715 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2016 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в городской бюджет – 43,2 процентов;
в областной бюджет – 56,8 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
в городской бюджет – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
в городской бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов;
по социальному налогу:
в городской бюджет – 50 процентов;
в областной бюджет – 50 процентов.".

525
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
156900
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
31629
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4990
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4990
2
Әлеуметтiк көмек
167530
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160625
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14540
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5123
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15164
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1776
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68566
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28726
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
477
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6905
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6905
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56093
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56093
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38129
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2194
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
14440
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1010
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1300347
1
Тұрғын үй шаруашылығы
134928
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14594
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

525
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
156900
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
31629
464
Отдел образования района (города областного значения)
4990
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4990
2
Социальная помощь
167530
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160625
002
Программа занятости
14540
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5123
006
Оказание жилищной помощи
15164
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26253
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1776
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68566
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28726
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
477
464
Отдел образования района (города областного значения)
6905
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6905
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56093
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56093
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38129
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2194
021
Капитальные расходы государственного органа
320
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
14440
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1010
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1300347
1
Жилищное хозяйство
134928
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14594
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020