"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 286 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3537 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 18 қаңтардағы № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 278 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3509 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 9 960 009 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 715 853 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 369 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 207 535 мың теңге;
2) шығындар – 9 960 009 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 791 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 181 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1390 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 791 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 181 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 286. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 января 2016 года № 3537. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 января 2016 года за № 3530 Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 21 декабря 2015 года № 278 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3509, опубликовано 9 января 2016 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 960 009 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 715 853 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 252 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 369 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 207 535 тысяч тенге;
2) затраты – 9 960 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 791 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 181 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 390 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -1 791 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 791 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 181 тысяч тенге;