"2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/279-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 52/290-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 3548 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/279-V "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3493 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Түркістан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 24 585 032 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 873 380 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 21 008 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 22 637 644 мың теңге;
2) шығындар – 24 585 032 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18 615 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25 452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 837 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 18 615 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 18 615 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 25 452 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 837 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 51/279-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 52/290-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 января 2016 года № 3548. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 51/279-V "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3493, опубликовано 8 января 2015 года в газете "Туркистон") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 585 032 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 873 380 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 008 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 637 644 тысяч тенге;
2) затраты – 24 585 032 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 615 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25 452 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 837 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 18 615 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 18 615 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 25 452 тысяч тенге;
погашение займов – 6 837 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

80 944
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
64 921
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
220 000
05
Денсаулық сақтау
257
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
257
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
257
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
257
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
991 079
2
Әлеуметтік көмек
933 537
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл,ауылдық округ әкімінің аппараты
16 684
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 684
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
904 321
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 797
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 883
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 859
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
73 834
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 044
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 153
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16 718
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
631 852
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
90 181
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 532
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 532
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 542
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 364
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 392
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

80 944
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
64 921
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
220 000
05
Здравоохранение
257
09
Прочие услуги в области здравоохранения
257
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
257
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей помощь
257
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
991 079
2
Социальная помощь
933 537
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 684
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 684
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
904 321
002
Программа занятости
31 797
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 883
005
Государственная адресная социальная помощь
5 859
006
Оказание жилищной помощи
73 834
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 044
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 153
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 718
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
631 852
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
90 181
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 532
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 532
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 542
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 364
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 392
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов