"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 44/239 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 48/265 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 3610 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 44/239 "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3512 тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтардағы "Шаян" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 және 3 тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Бәйдібек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер - 7 720 599 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 377 207 мың тенге;
салықтық емес түсімдер - 4 482 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 33 893 мың тенге;
трансферттер түсімі - 7 305 017 мың тенге;
шығындар - 7 744 644 мың тенге;
таза бюджеттік кредиттеу – 23 756 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 47 722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 966 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
бюджет тапшылығы – -47 801 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 47 801 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 47 722 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 966 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 045 мың теңге.".
"3. Аудандық бюджетте аудан әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 4 200 мың теңге сомасында бекітілсін.".

О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 44/239 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 февраля 2016 года № 48/265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 марта 2016 года № 3610. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 22 декабря 2015 года №44/239 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3512, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Шаян") следующие изменения:
пункты 1 и 3 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Байдибекский районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 7 720 599 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 377 207 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 482 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 893 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 305 017 тысяч тенге;
2) затраты – 7 744 644 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 756 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 966 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 47 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 47 801 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 47 722 тысяч тенге;
погашение займов – 23 966 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 045 тысяч тенге.".
"3. Утвердить резерв акимата района в районном бюджете на 2016 год в сумме 4 200 тысяч тенге.".

008
Cпорт объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2016 жылғы 26 ақпандағы
№ 48/265 шешіміне 3 қосымша
Бәйдібек аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 44/239 шешіміне 6 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
Алғабас ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ағыбет ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Алмалы ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Ақбастау ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Боралдай ауыл округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

008
Развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
Приложение 3 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 26 февраля
2016 года № 48/265
Приложение 6 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 22 декабря
2015 года № 44/239
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа финансируемого из бюджета района на 2016 год
Функциональная группа
Наименование
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
II. Затраты
Алгабасский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Агыбетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Алмалинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Акбастауский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Боралдайский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа