"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49/343-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 50/347-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 3546 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылдың 18 қаңтардағы № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49/343-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3515 тіркелген, 2016 жылы 22 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12 338 993 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 113 384 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 041 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 174 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 11 192 394 мың теңге;
2) шығындар – 12 338 993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 755 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 238 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55 755 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 755 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 69 993 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 238 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 1, 5 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49/343-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 50/347-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 января 2016 года № 3546. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 января 2016 года за № 3530 Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49/343-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3515, опубликовано 22 января 2016 года в газете "Казыгурт тынысы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 338 993 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 113 384 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 041 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 174 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 192 394 тысяч тенге;
2) затраты – 12 338 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 755 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69 993 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 238 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55 755 тысяч тенге;
6) финансирование дефицит (использование профицита) бюджета – 55 755 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 69 993 тысяч тенге;
погашение займов – 14 238 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.