Қазығұрт аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49/343-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 10/52-IV шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 24 қарашада № 3885 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49/343-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3515 тіркелген, 2016 жылы 22 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 15 421 930 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 848 886 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 306 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 087 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 538 651 мың теңге;
2) шығындар – 16 006 901 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 755 мың теңге, оның ішінде:
бюджттік кредиттер – 69 993 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 238 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14 158 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 158 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -654 884 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 884 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 69 993 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 823 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 599 714 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 5 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 қарашадағы
№ 10/52-VI шешіміне
1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49/343-V шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1.Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49/343-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 ноября 2016 года № 10/52-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 ноября 2016 года № 3885. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49/343-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3515, опубликовано 22 января 2016 года в газете "Казыгурт тынысы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 421 930 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 848 886 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 306 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18 087 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 538 651 тысяч тенге;
2) затраты – 16 006 901 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55 755 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69 993 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 238 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 158 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 158 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 654 884 тысяч тенге;
6) финансирование дефицит (использование профицита) бюджета – 654 884 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 69 993 тысяч тенге;
погашение займов – 14 823 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 599 714 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Секретарь районного
маслихата У.Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 23 ноября
2016 года № 10/52-VІ
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 22 декабря
2015 года № 49/343-V
Районный бюджет на 2016 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы