2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінім беру мерзімдерін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 287 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 12 желтоқсанда № 3916 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
зан 2016
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10 тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11094 тіркелген), Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Ә. Төлеповке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 3 қазанынан туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Т.Т. Телғараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 287 қаулысына қосымша
2016 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрi бойынша басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнiм сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдері
Басымды ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өтінімді қабылдау мерзімдері
1.
Дәндік жүгері
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
2.
Майлы дақылдар (мақсары, күнбағыс)
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
3.
Картоп
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
4.
Ашық топырақтағы көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
5.
Өнеркәсіп үлгідегі тамшылатып суғару әдісін қолдана отырып өсірген көкөніс және бақша дақылдары
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
6.
Бірінші жыл егілген жем шөптік көп жылдық дақылдар
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
7.
Өнеркәсіптік үлгідегі жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін
8.
Фермерлік жылыжайлардағы қорғалған топырақ көкөністері
2016 жылдың 3 қазанынан 30 қарашасына дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2016 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 декабря 2016 года № 3916. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
В соответствии с пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельско-хозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11094), акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на заместителья акима Казыгуртского района Г.А. Тулепова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 3 октября 2016 года.
Аким района Т.Т. Телгараев
Приложение к постановлению акимата Казыгуртского района от 9 декабря 2016 года № 287
Cроки представления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте для включения список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2016 год
Наименование приоритетных сельско-хозяйственных культур
Сроки приема заявок
1.
Зерновая кукуруза
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
2.
Масличные культуры (сафлор, подсолнечник)
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
3.
Картофель
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
4.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
5.
Овощные и бахчевые культуры открытого грунта возделываемый с приминением систем капельного орошения промышленного образца
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
6.
Кормовые культуры первого года сева
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
7.
Овощи защищенного грунта в теплицах промышленного образца
с 3 октября по 30 ноября 2016 года
8.
Овощи защищенного грунта в фермерских теплицах
с 3 октября по 30 ноября 2016 года