Атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтарал ауданы Ж.Ералиев ауылдық округi әкiмiнiң 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 15 ақпанда № 3584 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2015 жылғы 04 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай ауылында орналасқан атауы жоқ көшеге Сейіт Құлыншақұлы көшесі атауы берілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі: Қ.Ақышев

О присвоении наименования безымянной улице
Решение акима сельского округа Ж.Ералиева Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 29 января 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 15 февраля 2016 года № 3584
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основаниии заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 04 декабря 2015 года аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице расположенной в селе Абай наименование улицы Сейт Кулыншакулы
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима сельского округа К.Акышев