Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 42/238-V "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 желтоқсандағы № 7/37-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 3902 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7/67-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 тіркелген шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 42/238-V "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3488 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтардағы "Отырар алқабы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 274 947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 389 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 848 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 149 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 875 473 мың теңге;
2) шығындар – 12 304 868 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26 401 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 022 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 621 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56 322 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 022 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 921 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 декабря 2016 года № 7/37-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 декабря 2016 года № 3902. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7/67-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881, Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 42/238-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3488, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Отырар алқабы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 274 947 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 389 477 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 848 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 149 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 875 473 тысяч тенге;
2) затраты – 12 304 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 401 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 022 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 621 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56 322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 56 322 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 022 тысяч тенге;
погашение займов – 4 621 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 921 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2. 2016 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
аудандық бюджетке – 50,0 пайыз;
облыстық бюджетке – 50,0 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
аудандық бюджетке – 54 пайыз;
облыстық бюджетке – 46 пайыз болып белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Куртаев
Отырар аудандық
мәслихаты хатшысының
міндетін уақытша атқарушы А.Мырзатай
Отырар аудандық
мәслихатының
7 желтоқсан 2016 жылғы
№ 7/37-VI шешіміне
1қосымша
Отырар аудандық
мәслихатының 22 желтоқсан
2015 жылғы
№ 42/238-V шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты Атауы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
сомасы, мың теңге

"2. Установить на 2016 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
в районный бюджет – 50,0 процентов;
в областной бюджет – 50,0 процентов;
по социальному налогу:
в районный бюджет – 54 процентов;
в областной бюджет – 46 процентов.";
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Отрарского районного
маслихата А.Куртаев
Временно исполняющий
обязанности секретаря
Отрарского районного маслихата А.Мырзатай
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 7 декабря
2016 года № 7/37 –VІ
Приложение 1 к решению
Отрарского районного
маслихата от 22 декабря
2015 года № 42/238-V
Районный бюджет на 2016 год
Категория Наименование
Класс
Подкласс
сумма, тысяч тенге