"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-345/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 50-360/V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 3552 болып тіркелді. 2017 жылдың 12 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46/382-V "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3530 тіркелген шешіміне сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-345/V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3486 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Мәртөбе" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 17 239 295 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 871 129 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 771 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15 323 391 мың теңге;
2) шығындар – 18 233 704 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 27 651 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 022 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 022 060 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 164 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 994 409 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49-345/V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 50-360/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 января 2016 года № 3552. Срок действия решения - до 12 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 15 января 2016 года за № 46/382-V "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3530, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49-345/V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3486, опубликованного 15 января 2016 года в газете "Пульс Сайрама") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2016-2018 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 239 295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 871 129 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 004 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 771 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 323 391 тысяч тенге;
2) затраты – 18 233 704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 651 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 164 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 022 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 022 060 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 815 тысяч тенге;
погашение займов – 4 164 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 994 409 тысяч тенге.".