"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-345/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-32/VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3799 болып тіркелді. 2017 жылдың 12 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-345/V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3486 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Мәртөбе" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 20 138 831 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 050 912 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 004 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 771 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18 043 144 мың теңге;
2) шығындар – 21 133 240 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 27 651 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 022 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 022 060 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 164 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 994 409 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49-345/V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июля 2016 года № 6-32/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3799. Срок действия решения - до 12 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года за № 3/36-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49-345/V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3486, опубликованного 15 января 2016 года в газете "Пульс Сайрама") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 138 831 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 050 912 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 004 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 771 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 043 144 тысяч тенге;
2) затраты – 21 133 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 651 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 164 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 022 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 022 060 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 815 тысяч тенге;
погашение займов – 4 164 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 994 409 тысяч тенге.".

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Сиддиков
Аудандық мәслихат хатшысы Ж.Сүлейменов
Сайрам аудандық мәслихатының
2016 жылғы 19 шілдедегі
№ 6-32/VI шешіміне 1-қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49-345/V шешіміне 1-қосымша
Сайрам ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
І. Кірістер

Приложения 1, 2, 3 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата М.Сиддиков
Секретарь районного
маслихата Ж.Сулейменов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 19 июля 2016 года № 6-32/VI
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 49-345/V
Районный бюджет Сайрамского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
1. Доходы

93713
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
93 713
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
308 436
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
308 436
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 417
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
59732
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
24510
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
207777
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
520243
2
Әлеуметтiк көмек
466538
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
443579
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
31179
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11341
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5019
006
Тұрғын үй көмегі
21225
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
97414
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3268
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
66993
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
173111
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34029
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
22959
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
22959
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53705
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53705
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49258
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4447
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
349016
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20883
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі

93713
018
Организация профессионального обучения
93713
9
Прочие услуги в области образования
308436
464
Отдел образования района (города областного значения)
308436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16417
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
59732
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24510
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
207777
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
520243
2
Социальная помощь
466538
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
443579
002
Программа занятости
31179
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11341
005
Государственная адресная социальная помощь
5019
006
Жилищная помощь
21225
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
97414
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3268
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
66993
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
173111
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34029
464
Отдел образования района (города областного значения)
22959
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
22959
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53705
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49258
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4447
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
349016
1
Жилищное хозяйство
20883
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)