Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 шілдедегі № 6-35/VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 16 тамызда № 3833 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 29-197/VI шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 28.06.2018 № 29-197/VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15 тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Сиддиков
Сайрам аудандық
мәслихатының хатшысы Ж.Сүлейменов

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 июля 2016 года № 6-35/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 августа 2016 года № 3833. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 июня 2018 года № 29-197/VI
Сноска. Утратило силу решением Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28.06.2018 № 29-197/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовых ставок земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в соттветствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Сиддиков
Секретарь Сайрамского
районного маслихата Ж.Сулейменов