"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-345/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 7-41/VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қыркүйекте № 3857 болып тіркелді. 2017 жылдың 12 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 49-345/V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3486 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтарда "Мәртөбе" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 20 168 831 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 040 484 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 771 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18 043 144 мың теңге;
2) шығындар – 21 163 240 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 27 651 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31 815 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 164 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 1 022 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 022 060 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 164 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 994 409 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49-345/V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 7-41/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 сентября 2016 года № 3857. Срок действия решения - до 12 января 2017 года
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 49-345/V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3486, опубликованного 15 января 2016 года в газете "Пульс Сайрама") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 168 831 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 040 484 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 432 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 771 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 043 144 тысяч тенге;
2) затраты – 21 163 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 651 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 815 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 164 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 022 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 022 060 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 31 815 тысяч тенге;
погашение займов – 4 164 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 994 409 тысяч тенге.".

Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М.Сиддиков
Аудандық мәслихат хатшысы Ж.Сүлейменов
Сайрам аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 7-41/VI шешіміне 1-қосымша
Сайрам аудандық мәслихатының
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 49-345/V шешіміне 1-қосымша
Сайрам ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
1
2
3
І. Кірістер

Приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата М.Сиддиков
Секретарь районного маслихата Ж.Сулейменов
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 21 сентября 2016 года № 7-41/VI
Приложение 1 к решению
Сайрамского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 49-345/V
Районный бюджет Сайрамского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
1. Доходы