"Созақ ауданының ауыл округтері мен кент әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 34 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы № 126 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 наурызда № 3672 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 208 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 26.05.2016 № 208 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасындағы жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 2 қарашадағы Заңына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы Жарлығына сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қаңтардағы № 34 "Созақ ауданының ауыл округтері мен кент әкімдері аппараттары мемлекеттік мекемелерін қайта атау және олардың ережелерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3001 тіркелген, 2015 жылғы 14 ақпандағы, 18 ақпандағы, 21 ақпандағы, 4 наурыздағы, 18 наурыздағы, 11 сәуірдегі, 18 сәуірдегі, 22 сәуірдегі "Созақ үні" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілген "Созақ ауданының Шолаққорған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1), 8-2), 18-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"8-1) кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
8-2) аудан әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
18-1) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді;
31-1) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;";
көрсетілген қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілген "Созақ ауданының Созақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1), 8-2), 18-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Созакского района от 8 января 2015 года № 34 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акимов сельских округов и поселков Созакского района и утверждении их положений"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 15 марта 2016 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 марта 2016 года № 3672. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 26 мая 2016 года № 208
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 26.05.2016 № 208.
В соответствии с Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития местного самоуправления в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Созакского района от 8 января 2015 года № 34 "О переименовании государственных учреждений аппаратов акимов сельских округов и поселков Созакского района и утверждении их положений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3001, опубликовано 14 февраль, 18 февраль, 21 февраль, 4 марта, 18 марта, 11 апреля, 18 апреля, 22 апреля 2015 года в газете "Созақ үні") следующие изменения и дополнения:
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Шолаккорган Созакского района", утвержденный согласно приложению 1 к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 8-1), 8-2), 18-1) и 31-1) следующего содержания:
"8-1) проводят инвентаризацию жилищного фонда поселка, села, сельского округа;
8-2) организует по согласованию с акимом района и собранием местного сообщества снос аварийного жилья поселка, села, сельского округа;
18-1) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования;
31-1) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима сельского округа Созак Созакского района", утвержденный согласно приложению 2 к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 8-1), 8-2), 18-1) и 31-1) следующего содержания:

"8-1) кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
8-2) аудан әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
18-1) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді;
31-1) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;";
көрсетілген қаулының 11 қосымшасына сәйкес бекітілген "Созақ ауданының Таукент кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1), 8-2), 18-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"8-1) кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
8-2) аудан әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
18-1) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді;
31-1) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі;";
көрсетілген қаулының 12 қосымшасына сәйкес бекітілген "Созақ ауданының Қыземшек кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16 тармақ мынадай мазмұндағы 8-1), 8-2), 18-1) және 31-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"8-1) кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң тұрғын үй қорын түгендеуді жүргізеді;
8-2) аудан әкімімен және жергілікті қоғамдастық жиналысымен келісу бойынша кенттің, ауылдың, ауылдық округтiң авариялық жағдайдағы үйлерін бұзуды ұйымдастырады;
18-1) мемлекеттік жоспарлау жүйесінің бағдарламалық құжаттары аясында ауыл халқына микрокредит беруге жәрдем көрсетеді;
31-1) "Алтын алқа" алқасымен наградталған аналарға үй бөлуге жәрдемдеседі.";
2. "Созақ ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Созақ ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы қаулыны Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.Оразовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Исаев

"8-1) проводят инвентаризацию жилищного фонда поселка, села, сельского округа;
8-2) организует по согласованию с акимом района и собранием местного сообщества снос аварийного жилья поселка, села, сельского округа;
18-1) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования;
31-1) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Таукент Созакского района", утвержденный согласно приложению 11 к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 8-1), 8-2), 18-1) и 31-1) следующего содержания:
"8-1) проводят инвентаризацию жилищного фонда поселка, села, сельского округа;
8-2) организует по согласованию с акимом района и собранием местного сообщества снос аварийного жилья поселка, села, сельского округа;
18-1) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования;
31-1) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа";";
в положении о государственном учреждении "Аппарат акима поселка Кыземшек Созакского района", утвержденный согласно приложению 12 к указанному постановлению:
пункт 16 дополнить подпунктами 8-1), 8-2), 18-1) и 31-1) следующего содержания:
"8-1) проводят инвентаризацию жилищного фонда поселка, села, сельского округа;
8-2) организует по согласованию с акимом района и собранием местного сообщества снос аварийного жилья поселка, села, сельского округа;
18-1) оказывает содействие микрокредитованию сельского населения в рамках программных документов системы государственного планирования;
31-1) содействует выделению жилья матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа".";
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Созакского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) официальное опубликование настоящего постановления в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Созакского района и информационно–правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Созакского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оразова.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Исаев