"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 мамырдағы № 3/12-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 19 мамырда № 3746 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 санымен тіркелген, 2016 жылы 13 қаңтардағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 001 436 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 982 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 984 506 мың теңге;
2) шығындар – 11 037 114 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 364 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 364 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 42 042 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 42 042 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 6 364 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 452 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Нышанов
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 11 мая 2016 года № 3/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 мая 2016 года № 3746. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3498, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Ленгер жаршысы" ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 001 436 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 982 810 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 120 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 984 506 тысяч тенге;
2) затраты – 11 037 114 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 364 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 364 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 42 042 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 42 042 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 6 364 тысяч тенге;
погашение займов – 3 774 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 452 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж.Нышанов
Секретарь районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного

111482
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
150
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
30364
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5568
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5372
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
484656
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
367257
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
141036
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125209
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
125209
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15827
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15827
2
Әлеуметтiк көмек
180729
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3793
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3793
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
176936
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26877
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3500
006
Тұрғын үй көмегі
20242
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53479
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
31237
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
41601
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45492
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45492
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43460
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1356
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
676
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

111482
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
150
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
30364
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5568
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5372
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
484656
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
367257
1
Социальное обеспечение
141036
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125209
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
125209
464
Отдел образования района (города областного значения)
15827
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15827
2
Социальная помощь
180729
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3793
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3793
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
176936
002
Программа занятости
26877
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3500
006
Жилищная помощь
20242
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53479
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31237
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41601
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45492
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45492
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43460
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1356
021
Капитальные расходы государственных органов
676
7
Жилищно-коммунальное хозяйство