"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-286-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-46-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 шілдеде № 3780 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-286-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3508 тіркелген, 2016 жылдың 11 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12 183 736 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 175 706 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 157 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 984 710 мың теңге;
2) шығындар – 12 210 670 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 459 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 086 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы - -29 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 29 393 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 9 545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 086 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-286-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 июля 2016 года № 5-46-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 июля 2016 года № 3780. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-286-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508, опубликовано 11 января 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 183 736 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 175 706 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 163 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 157 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 984 710 тысяч тенге;
2) затраты – 12 210 670 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 459 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 086 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе по:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 29 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 393 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 9 545 тысяч тенге;
погашение займов – 7 086 тысяч тенге;