Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-286-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 8-60-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 9 желтоқсанда № 3911 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қарашадағы № 7/67-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3881 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 50-286-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3508 тіркелген, 2016 жылдың 11 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12 704 159 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 266 345 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 035 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 403 779 мың теңге;
2) шығындар – 12 731 093 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 2 459 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 086 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы - 29 393 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 29 393 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 9 545 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-286-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 декабря 2016 года № 8-60-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 декабря 2016 года № 3911. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 18 ноября 2016 года № 7/67-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3881, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 50-286-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508, опубликовано 11 января 2016 года в газете "Шартарап-Шарайна") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 704 159 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 266 345 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 035 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 403 779 тысяч тенге;
2) затраты – 12 731 093 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 459 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 086 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе по:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 29 393 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 29 393 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 9 545 тысяч тенге;