100
ШҚО ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың тізбесі (қорықтар мен қорғалымдар)
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО табиғи ресурстары және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы, ҚР АШМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Шығыс Қазақстан облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциясы (келісім бойынша)
- Объектінің атауы қазақ тілінде;
- Объектінің атауы орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Алаңы, га.;
- Жауапты бөлімше (кімнің қарауында);
- Ресми сайт;
Ішкі саясат
101
ШҚО бұқаралық ақпарат құралдары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО ішкі саясат басқармасы
- БАҚ атауы қазақ тілінде;
- БАҚ атауы орыс тілінде;
- Меншік иесінің атауы қазақ тілінде;
- Меншік иесінің атауы орыс тілінде;
- Басшының ТАӘ;
- Бас редактордын ТАӘ;
- Тілі;
- Кезеңділігі қазақ тілінде;
- Кезеңділігі орыс тілінде;
- Бағыты қазақ тілінде;
- Бағыты орыс тілінде;
- Таралуы қазақ тілінде;
- Таралуы орыс тілінде;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;
102
ШҚО саяси партиялардың филиалдары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО ішкі саясат басқармасы
- Саяси партиялардың облыстық филиалдарының атауы қазақ тілінде;
- Саяси партиялардың облыстық филиалдарының атауы орыс тілінде;
- Төрағаның ТАӘ;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;
103
ШҚО үкіметтік емес ұйымдар
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО ішкі саясат басқармасы
- ҮЕҰ атауы қазақ тілінде;
- ҮЕҰ атауы орыс тілінде;
- Заңдық нысаны қазақ тілінде;
- Заңдық нысаны орыс тілінде;
- Басшының ТАӘ;
- Бағыты қазақ тілінде;
- Бағыты орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;
Дін және тілдер
104
ШҚО тіркелген діни бірлестіктер мен олардың филиалдары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО дін істері басқармасы
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- Басшының ТАӘ;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;

100
Перечень особо охраняемых природных территорий ВКО (заповедники и заказники)
ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования ВКО, Восточно-Казахстанская областная территориальная инспекция лесного хозяйства и животного мира Комитета лесного хозяйства и животного мира МСХ РК (по согласованию)
- Наименование объекта на казахском языке;
- Наименование объекта на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Площадь, га.;
- Ответственное подразделение (в чьем ведении);
- Официальный сайт;
Внутренняя политика
101
Средства массовой информации ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление внутренней политики ВКО
- Наименование СМИ на казахском языке;
- Наименование СМИ на русском языке;
- Наименование собственника на казахском языке;
- Наименование собственника на русском языке;
- ФИО руководителя;
- ФИО главного редактора;
- Язык;
- Периодичность на казахском языке;
- Периодичность на русском языке;
- Направление на казахском языке;
- Направление на русском языке;
- Распространение на казахском языке;
- Распространение на русском языке;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;
102
Филиалы политических партий ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление внутренней политики ВКО
- Наименование областных филиалов политических партий на казахском языке;
- Наименование областных филиалов политических партий на русском языке;
- ФИО председателя;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;
103
Неправительственные организации ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление внутренней политики ВКО
- Наименование НПО на казахском языке;
- Наименование НПО на русском языке;
- Юридическая форма на казахском языке;
- Юридическая форма на русском языке;
- ФИО руководителя;
- Направление на казахском языке;
- Направление на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;
Религия и языки
104
Зарегистрированные религиозные объединения и их филиалы ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление по делам религии ВКО
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- ФИО руководителя;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;

105
ШҚО рұхани оқу орындары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО дін істері басқармасы
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- Басшының ТАӘ;
- Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
- Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
- Оқитындар саны;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;
106
ШҚО ғибадат құрылыстары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО дін істері басқармасы
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- Басшының ТАӘ;
- Сыйымдылығы;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;
107
ШҚО тілдерді насихаттау және дамыту бойынша өткізілетін іс-шаралар
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО тілдерді дамыту басқармасы
- Іс-шараның атауы қазақ тілінде;
- Іс-шараның атауы орыс тілінде;
- Өткізу күні;
- Өткізу орны қазақ тілінде;
- Өткізу орны орыс тілінде;
- Байланыс телефондары;
Ауыл шаруашылығы
108
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын ШҚО аттестатталған жеке және заңды тұлғалары
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО ветеринария басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- Басшының ТАӘ;
- Аттестаттау нөмірі;
- Берілген күні;
- Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
- Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
109
ШҚО агроөнеркәсіп кешенінің объектілері (оның ішінде етті қайта өңдеу кәсіпорындары, орман және балық шаруашылығы өнімдерін шығаратын кәсіпорындар)
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- БСН;
- Басшының ТАӘ;
- Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
- Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;

105
Духовные учебные заведения ВКО
ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление по делам религии ВКО
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- ФИО руководителя;
- Виды оказываемых услуг на казахском языке;
- Виды оказываемых услуг на русском языке;
- Численность обучающихся;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;
106
Культовые сооружения ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление по делам религии ВКО
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- ФИО руководителя;
- Вместимость;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;
107
Проводимые мероприятия по развитию и пропаганде языков ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление по развитию языков ВКО
- Наименование мероприятия на казахском языке;
- Наименование мероприятия на русском языке;
- Дата проведения;
- Место проведения на казахском языке;
- Место проведения на русском языке;
- Контактные телефоны;
Сельское хозяйство
108
Аттестованные физические и юридические лица ВКО, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Ежеквартально
К 25 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление ветеринарии ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- ФИО руководителя;
- Номер аттестации;
- Дата выдачи;
- Виды оказываемых услуг на казахском языке;
- Виды оказываемых услуг на русском языке;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
109
Объекты агропромышленного комплекса ВКО (в том числе мясоперерабатывающие предприятия, предприятия по производству продуктов в лесном и рыбном хозяйстве)
Ежемесячно
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- БИН;
- ФИО руководителя;
- Виды оказываемых услуг на казахском языке;
- Виды оказываемых услуг на русском языке;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;

110
ШҚО ауыл шаруашылығының жалпы өнімінің көлемі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы,
ҚР ҰЭМ Статистика комитетінің ШҚО бойынша статистика департаменті (келісім бойынша)
- Кезең;
- Ауыл шаруашылығы өнімдерінің түрі қазақ тілінде;
- Ауыл шаруашылығы өнімдерінің түрі орыс тілінде;
- Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
- Өлшем бірлігі орыс тілінде;
- Жалпы өнім көлемі;
- Өткен жылмен салыстырғандағы динамикасы;
111
ШҚО өндірілген ет (тірі салмақта), сүт, жұмыртқа
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы,
ҚР ҰЭМ Статистика комитетінің ШҚО бойынша статистика департаменті (келісім бойынша)
- Кезең;
- Өнімнің атауы қазақ тілінде;
- Өнімнің атауы орыс тілінде;
- Өлшем бірлігі қазақ тілінде;
- Өлшем бірлігі орыс тілінде;
- Өнім көлемі;
- Өткен жылмен салыстырғандағы динамикасы;
112
ШҚО ірі қара мал басы
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері,
ҚР ҰЭМ Статистика комитетінің ШҚО бойынша статистика департаменті (келісім бойынша)
- Кезең;
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- Саны (мың дана);
- Өткен жылмен салыстырғандағы динамикасы;
113
ШҚО жеміс-көкөніс өнімдерін өндіретін кәсіпорын
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО ауыл шаруашылығы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері,
ҚР ҰЭМ Статистика комитетінің ШҚО бойынша статистика департаменті (келісім бойынша)
- Қазақ тіліндегі атауы;
- Орыс тіліндегі атауы;
- БСН;
- Басшының ТАӘ;
- Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
- Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
Қаржы
114
ШҚО жекешелендіру бойынша ақпарат
Қажеттілігіне қарай
Қажеттілігіне қарай
АЖО
ШҚО мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- БСН;
- Басшының ТАӘ;
- Көрсетілетін қызмет түрлері қазақ тілінде;
- Көрсетілетін қызмет түрлері орыс тілінде;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;

110
Объем валовой продукции сельского хозяйства ВКО
Ежемесячно
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства ВКО, Департамент статистики ВКО Комитета по статистике МНЭРК (по согласованию)
- Период;
- Вид продукции сельского хозяйства на казахском языке;
- Вид продукции сельского хозяйства на русском языке;
- Единица измерения на казахском языке;
- Единица измерения на русском языке;
- Объем валовой продукции;
- Динамика по сравнению с прошедшим годом;
111
Произведено мяса (в живом весе), молока, яиц ВКО
Ежемесячно
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства ВКО, Департамент статистики ВКО Комитета по статистике МНЭРК (по согласованию)
- Период;
- Наименование продукции на казахском языке;
- Наименование продукции на русском языке;
- Единица измерения на казахском языке;
- Единица измерения на русском языке;
- Объем производства;
- Динамика по сравнению с прошедшим годом;
112
Поголовье крупного рогатого скота ВКО
Ежеквартально
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства ВКО, акиматы городов и районов, Департамент статистики ВКО Комитета по статистике МНЭРК (по согласованию)
- Период;
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- Численность (тыс. шт.);
- Динамика по сравнению с прошедшим годом;
113
Предприятия по производству плодоовощной продукции ВКО
Ежеквартально
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление сельского хозяйства ВКО, акиматы городов и районов, Департамент статистики ВКО Комитета по статистике МНЭРК (по согласованию)
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- БИН;
- ФИО руководителя;
- Виды оказываемых услуг на казахском языке;
- Виды оказываемых услуг на русском языке;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
Финансы
114
Информация по приватизации ВКО
По мере необходимости
По мере необходимости
АРМ
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности ВКО
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- БИН;
- ФИО руководителя;
- Виды оказываемых услуг на казахском языке;
- Виды оказываемых услуг на русском языке;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;

115
ШҚО мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға және сенімгерлік басқаруға беру бойынша ақпарат
Қажеттілігіне қарай
Қажеттілігіне қарай
АЖО
ШҚО мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
- Қала/аудан атауы қазақ тілінде;
- Қала/аудан атауы орыс тілінде;
- Келісім-шарттар саны;
- Ауданы (шаршы метр);
- Жоспарланып отырған түсімдер (мың теңге);
- Нақты түсімдер (мың теңге);
- Орындалу %;
116
ШҚО коммуналдық меншік объектілерін сенімгерлік басқаруға және жалға беруге конкурс туралы ақпарат
Қажеттілігіне қарай
Қажеттілігіне қарай
АЖО
ШҚО мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы
- Қала/аудан атауы қазақ тілінде;
- Қала/аудан атауы орыс тілінде;
- Объектінің атауы орыс тілінде;
- Объектінің атауы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Өтінуш берушілердің саны;
- Жалпы құны тг.;
- Баланстың құны;
- Сауда-саттықты жүргізу күні, уақыты және орны;
- Сенімгерлік басқаруға беру мерзімі;
Құрылыс
117
ШҚО әлеуметтік бағыттағы объектілер құрылысы
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Объектінің атауы орыс тілінде;
- Объектінің атауы қазақ тілінде;
- Құрылыс алаңы;
- Қала/аудан атауы қазақ тілінде;
- Қала/аудан атауы орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Құрылыстың басталуы;
- Пайдалануға беруге жоспарланған уақыт;
- Тапсырыс беруші орыс тілінде;
- Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
- Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) орыс тілінде;
- Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) қазақ тілінде;
- Телефон;
- Электрондық поштасы;
118
ШҚО тұрғын үйлер құрылысы
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Объектінің атауы орыс тілінде;
- Объектінің атауы қазақ тілінде;
- Құрылыс алаңы;
- Қала/аудан атауы қазақ тілінде;
- Қала/аудан атауы орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Құрылыстың басталуы;
- Пайдалануға беруге жоспарланған уақыт;
- Тапсырыс беруші орыс тілінде;
- Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
- Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) орыс тілінде;
- Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) қазақ тілінде;
- Телефон;
- Электрондық поштасы;

115
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по ВКО
По мере необходимости
По мере необходимости
АРМ
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности ВКО
- Наименование города/района на казахском языке;
- Наименование города/района на русском языке;
- Количество договоров;
- Площадь (квадратный метр);
- Планируемые поступления (тысяч тенге);
- Фактические поступления (тысяч тенге);
- % исполнения;
116
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности ВКО
По мере необходимости
По мере необходимости
АРМ
Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности ВКО
- Наименование города/района на казахском языке;
- Наименование города/района на русском языке;
- Наименование объекта на русском языке;
- Наименование объекта на казахском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Количество заявителей;
- Общая стоимость тг.;
- Балансовая стоимость;
- Дата, время и место проведения торгов;
- Срок передачи на доверительное управление;
Строительство
117
Строительство объектов социального назначения ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление строительства, архитектуры и градостроительства ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование объекта на русском языке;
- Наименование объекта на казахском языке;
- Площадь строительства;
- Город/район на казахском языке;
- Город/район на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Начало строительства;
- Планируемая дата эксплуатации;
- Заказчик на русском языке;
- Заказчик на казахском языке;
- Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
- Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
- Телефон;
- Электронная почта;
118
Строительство жилых домов ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление строительства, архитектуры и градостроитель ства ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование объекта на русском языке;
- Наименование объекта на казахском языке;
- Площадь строительства;
- Город/район на казахском языке;
- Город/район на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Начало строительства;
- Планируемая дата эксплуатации;
- Заказчик на русском языке;
- Заказчик на казахском языке;
- Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
- Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
- Телефон;
- Электронная почта;

119
ШҚО инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Объектінің атауы орыс тілінде;
- Объектінің атауы қазақ тілінде;
- Құрылыс алаңы;
- Қала/аудан қазақ тілінде;
- Қала/аудан орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Құрылыстың басталуы;
- Пайдалануға беруге жоспарланған уақыт;
- Тапсырыс беруші орыс тілінде;
- Тапсырыс беруші қазақ тілінде;
- Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) орыс тілінде;
- Құрылыс компаниясы (мердігер ұйым) қазақ тілінде;
- Телефон;
- Электрондық пошта мекенжайы;
120
ШҚО пайдалануға берілген тұрғын үйлер шаршы метрінің көлемі
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Кезең;
- Коммерциялық тұрғын үй, мың м. 2;
- ЖАО кезектегілер үшін жалдамалы тұрғын үй, мың м.2;
- Жеке тұрғын үй құрылысы, мың м. 2;
- Пайдалануға берілген тұрғын үйдін жалпы алаңы, мың м. 2;
- Барлық санаттар үшін Тұрғын үй жинақ құрылыс банкі жүйесі арқылы кредиттік тұрғын үй, мың м. 2;
Индустриялық-инновациялық даму
121
ШҚО өнеркәсіптері бойынша статистикалық мәліметтер (тау-кен өнеркәсібінің және кен орындарын әзірлеу көлемдері, металл емес басқа да минералды өнімдерінің көлемі, жеңіл өнеркәсіп өнімінің көлемі, машина жасау өнімінің көлемі, металлургиялық өнеркәсіп өнімінің көлемі, дайын металл өнімдерінің көлемі)
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО кәсіпкерлік және индустриялдық-инновациялық даму басқармасы,
ҚР ҰЭМ Статистика комитетінің ШҚО бойынша статистика департаменті (келісім бойынша)
- Статистикалық көрсеткіш қазақ тілінде;
- Статистикалық көрсеткіш орыс тілінде;
- Кезең;
- Өлшеу бірлігі қазақ тілінде;
- Өлшеу бірлігі орыс тілінде;
- Көлем;
- Өткен жылмен салыстыру динамикасы;
122
ШҚО өнеркәсіп объектілері
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО кәсіпкерлік және индустриялдық-инновациялық даму басқармасы,
ҚР ҰЭМ Статистика комитетінің ШҚО бойынша статистика департаменті (келісім бойынша)
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- БСН;
- Басшының ТАӘ;
- Қызметтің бағыты қазақ тілінде;
- Қызметтің бағыты орыс тілінде;
- Аудан/қала қазақ тілінде;
- Аудан/қала орыс тілінде;
- Орналасқан мекенжайы қазақ тілінде;
- Орналасқан мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Жұмыс тәртібі қазақ тілінде;
- Жұмыс тәртібі орыс тілінде;
- Байланыс телефоны;
- Электрондық пошта мекенжайы;
- Ресми сайт;

119
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление строительства, архитектуры и градостроительства ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование объекта на русском языке;
- Наименование объекта на казахском языке;
- Площадь строительства;
- Количество этажей;
- Количество квартир;
- Город/район на казахском языке;
- Город/район на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Начало строительства;
- Планируемая дата эксплуатации;
- Заказчик на русском языке;
- Заказчик на казахском языке;
- Строительная компания (подрядная организация) на русском языке;
- Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке;
- Телефон;
- Электронная почта;
120
Объем введенных квадратных метров жилья ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление строительства, архитектуры и градостроительства ВКО, акиматы городов и районов
- Период;
- Коммерческое жилье, тыс. м. 2;
- Арендное жилье для очередников в МИО, тыс. м.2;
- Индивидуальное жилищное строительство, тыс. м. 2;
- Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тыс.м.2;
- Кредитное жилье через систему Жилстройсбережении для всех категории, тыс. м. 2;
Индустриально-инновационное развитие
121
Статистические данные по промышленности ВКО (объемы горнодобывающей промышленности и разработки карьеров, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем прочей неметаллической минеральной продукции, объем продукции легкой промышленности, объем продукции машиностроения, объем продукции металлургической промышленности, объем готовых металлических изделий)
Ежемесячно
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития ВКО, Департамент статистики ВКО Комитета по статистике МНЭРК (по согласованию)
- Статистический показатель на казахском языке;
- Статистический показатель на русском языке;
- Период;
- Единица измерения на казахском языке;
- Единица измерения на русском языке;
- Объем;
- Динамика по сравнению с прошедшим годом;
122
Объекты промышленности ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития ВКО, Департамент статистики ВКО Комитета по статистике МНЭРК (по согласованию)
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- БИН;
- ФИО руководителя;
- Направление деятельности на казахском языке;
- Направление деятельности на русском языке;
- Район/город на казахском языке;
- Район/город на русском языке;
- Адрес месторасположения на казахском языке;
- Адрес месторасположения на русском языке;
- Геопозиция;
- Режим работы на казахском языке;
- Режим работы на русском языке;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты;
- Официальный сайт;

123
ШҚО қатты пайдалы қазбаларды өндіру бойынша деректер
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО кәсіпкерлік және индустриялдық-инновациялық даму басқармасы, ҚР ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің "Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан өңіраралық геология және жер қойнауын пайдалану департаменті (келісім бойынша)
- Деректер тізбесі қазақ тілінде;
- Деректер тізбесі орыс тілінде;
- Есептік кезең;
- Алдыңғы есептік кезеңмен салыстыру;
- Ағымдағы есептік кезеңнің өндіріс көлемі;
124
ШҚО жалпы кең таралған пайдалы қазбаларды өндіру бойынша деректер
Тоқсан сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО кәсіпкерлік және индустриялдық-инновациялық даму басқармасы, ҚР ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің "Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан өңіраралық геология және жер қойнауын пайдалану департаменті (келісім бойынша)
- Деректер тізбесі қазақ тілінде;
- Деректер тізбесі орыс тілінде;
- Есептік кезең;
- Алдыңғы есептік кезеңмен салыстыру;
- Ағымдағы есептік кезеңнің өндіріс көлемі;
125
ШҚО кен орындары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО кәсіпкерлік және индустриялдық-инновациялық даму басқармасы, ҚР ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитетінің "Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан өңіраралық геология және жер қойнауын пайдалану департаменті (келісім бойынша)
- Кен орнының атауы қазақ тілінде;
- Кен орнының атауы орыс тілінде;
- Кен орнының түрі қазақ тілінде;
- Кен орнының түрі орыс тілінде;
- Көлем;
- Қызмет көрсетуші ұйым;
- Кен орнының орналасуы;
- Геопозиция;
126
ШҚО санитарлық-эпидемиологиялық қызметтердің тексерулер нәтижелері мен қорытындылары
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО әкімінің аппараты, ҚР ДСМ Қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің ШҚО қоғамдық денсаулық сақтау департаменті (келісім бойынша)
- Тексеру өткізу күні;
- Тексеру өткізу объектісі;
- Тексеру түрі (жоспарлы, жоспардан тыс, ерекше тәртіп бойынша);
- Анықталған бұзушылықтар саны;
- Әкімшілік жазалаулар саны;
- Жоспардан тыс тексерулерде салынған айыппұлдар сомасы, тг.;
- Бұзушылықтар атауы;
127
ШҚО өрт қауіпсіздігін сақтау тексерісінің нәтижелері
Ай сайын
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 25 күніне
АЖО
ШҚО әкімінің аппараты, ҚР ТЖМ ШҚО бойынша төтенше жағдайлар департаменті (келісім бойынша
- Объектілер тексерілген;
- Әкімшілік жауапкершілікке тартылды;
- БАҚ бойынша жұмыс;
- Тіркелген ақпараттар;
- Тіркелген өрттер;
128
ШҚО барлық қалалар мен елді мекендердің бас жоспарларының сұлбалары және егжей-тегжейлі жоспарларының жобалары
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Атауы қазақ тілінде;
- Атауы орыс тілінде;
- Жобаның түрі қазақ тілінде;
- Жобаның түрі орыстілінде;
- Тұрғындардың саны өткен жылға (жыл/адам);
- Тұрғындардың саны есептік мерізімге (жыл/адам);
- Жобаға тапсырыс беруші қазақ тілінде;
- Жобаға тапсырыс беруші орыс тілінде;
- Жобаны әзірлеуші қазақ тілінде;
- Жобаны әзірлеуші орыс тілінде;
- Бекіту күні, кіммен, шешім № қазақ тілінде;
- Бекіту күні, кіммен, шешім № орыс тілінде;
- Іс жүзіндегі жағдайы (жинақталуы, Auto CAD, Coreldraw және т.б. бағдарламада әзірленген (қолда болғанда), әзірлеу/түзету сатысы) қазақ тілінде;
- Іс жүзіндегі жағдайы (жинақталуы, Auto CAD, Coreldraw және т.б. бағдарламада әзірленген (қолда болғанда), әзірлеу/түзету сатысы) орыс тілінде;

123
Данные по добыче твердых полезных ископаемых ВКО
Ежеквартально
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития ВКО, Восточно-Казахстанский межрегиональный Департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования МИР РК "Востказнедра" (по согласованию)
- Перечень данных на казахском языке;
- Перечень данных на русском языке;
- Отчетный период;
- Сравнение с предыдущим отчетным периодом;
- Объем добычи за текущий отчетный период;
124
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых ВКО
Ежеквартально
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития ВКО, Восточно-Казахстанский межрегиональный Департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования МИР РК "Востказнедра" (по согласованию)
- Перечень данных на казахском языке;
- Перечень данных на русском языке;
- Отчетный период ;
- Сравнение с предыдущим отчетным периодом ;
- Объем добычи за текущий отчетный период;
125
Месторождения ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития ВКО, Восточно-Казахстанский межрегиональный Департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования МИР РК "Востказнедра" (по согласованию)
- Наименование месторождения на казахском языке;
- Наименование месторождения на русском языке;
- Вид месторождения на казахском языке;
- Вид месторождения на русском языке;
- Объем;
- Обслуживающая организация;
- Расположение месторождения;
- Геопозиция;
126
Результаты проверок и заключения санитарно-эпидемиологической службы ВКО
Ежемесячно
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Аппарат акима ВКО, Департамент охраны общественного здоровья ВКО Комитета охраны общественного здоровья МЗ РК (по согласованию)
- Дата проведения проверки;
- Объект проведения проверки;
- Вид проверки (плановая, внеплановая, по особому порядку);
- Количество выявленных нарушений;
- Количество административных взысканий;
- Сумма наложенных штрафов внеплановых проверок, тг.;
- Наименования нарушений;
127
Результаты проверок на пожарную безопасность ВКО
Ежемесячно
До 25 числа месяца следующего за отчетным периодом
АРМ
Аппарат акима ВКО, Департамент по чрезвычайным ситуациям ВКО МЧС РК (по согласованию)
- Проверено объектов;
- Привлечены к административной ответственности;
- Работа по СМИ;
- Зарегистрированные информации;
- Зарегистрированные пожары;
128
Cхемы генеральных планов всех городов и населенных пунктов и проекты детальных планировок ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление строительства, архитектуры и градостроительства ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование на казахском языке;
- Наименование на русском языке;
- Тип проекта на казахском языке;
- Тип проекта на русском языке;
- Численность населения на исходный год (год/чел);
- Численность населения на расчҰтный срок (год/чел);
- Заказчик проекта на казахском языке;
- Заказчик проекта на русском языке;
- Разработчик проекта на казахском языке;
- Разработчик проекта на русском языке;
- Дата утверждения, кем, № решения на казахском языке;
- Дата утверждения, кем, № решения на русском языке;
- Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке;
- Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке;

129
ШҚО коммерциялық мақсатта іске асырылған жер учаскелері туралы
Жыл сайын
30 қаңтарға дейін
АЖО
ШҚО жер қатынастары басқармасы, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- Қала/аудан атауы қазақ тілінде;
- Қала/аудан атауы орыс тілінде;
- Аукциондар саны;
- Қатысушылар саны;
- Аукцион арқылы сатылған жердің ауданы, га;
- Бағасы, мың тг;
- Құқық түрі қазақ тілінде;
- Құқық түрі орыс тілінде;
130
ШҚО есеп беру кездесулерін өткізу кестесі
Жыл сайын
30 ақпанға дейін
АЖО
ШҚО әкімінің аппараты, қалалар мен аудандар әкімдіктері
- ЖАО атауы қазақ тілінде;
- ЖАО атауы орыс тілінде;
- Есептік кездесуді өткізетін тұлғаның ТАӘ;
- Есептік кездесуді өткізетін тұлғаның лауазымы қазақ тілінде;
- Есептік кездесуді өткізетін тұлғаның лауазымы орыс тілінде;
- Сұрақтар мен ұсыныстарды жіберудің тәсілдері қазақ тілінде
- Сұрақтар мен ұсыныстарды жіберудің тәсілдері орыс тілінде
- Өткізу мекенжайы қазақ тілінде;
- Өткізу мекенжайы орыс тілінде;
- Геопозиция;
- Өткізу күні мен уақыты;
- Байланыс телефондары;
- Электрондық пошта мекен - жайы.
Аббревиатураларды толық жазу:
АЖО – ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны;
АҚШ – Америка Құрама Штаттары;
БАҚ – бұқаралық ақпарат құралдары;
БСН – бизнес сәйкестендірілген нөмір;
ЖАО – жергілікті атқарушы орган;
ЖОО – жоғары оқу орны;
ҚҚС – қосылған құн салығы;
ҚР АШМ – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі;
ҚР ДСМ – Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі;
ҚР ИДМ – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі;
ҚР ТЖМ – Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі;
ҚР ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі;
ПИК – пәтер иелері кооперативі;
ТАӘ – тегі, аты, әкесінің аты;
ҮЕҰ – үкіметтік емес ұйымдар;
ШҚО – Шығыс Қазақстан облысы.

129
О реализованных для коммерческих целей земельных участках ВКО
Ежегодно
До 30 января
АРМ
Управление земельных отношений ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование города/района на казахском языке;
- Наименование города/района на русском языке;
- Количество аукционов;
- Количество участков;
- Площадь земли, проданной через аукцион, га.;
- Цена, тыс. тг.;
- Вид права на казахском языке;
- Вид права на русском языке;
130
Графики проведения отчетных встреч ВКО
Ежегодно
До 30 февраля
АРМ
Аппарат акима ВКО, акиматы городов и районов
- Наименование МИО на казахском языке;
- Наименование МИО на русском языке;
- ФИО лица, проводящего отчетную встречу;
- Должность лица, проводящего отчетную встречу на казахском языке;
- Должность лица, проводящего отчетную встречу на русском языке;
- Способы направления вопросов и предложений на казахском языке
- Способы направления вопросов и предложений на русском языке
- Адрес проведения на казахском языке;
- Адрес проведения на русском языке;
- Геопозиция;
- Дата и время проведения;
- Контактные телефоны;
- Адрес электронной почты.
Расшифровка аббревиатур:
АРМ – автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных;
США – Соединенные Штаты Америки;
СМИ – средства массовой информации;
БИН – бизнес идентификационный номер;
МИО – местные исполнительные органы;
ВУЗ – высшее учебное заведение;
НДС – налог на добавленную стоимость;
МСХ РК – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан;
МЗРК – Министерство здравоохранения Республики Казахстан;
МИР РК – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
МЧС РК – Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;
МНЭ РК – Министерство национальной экономики Республики Казахстан;
КСК – кооператив собственников квартир;
ФИО – фамилия, имя, отчество.
НПО – неправительственные организации;
ВКО – Восточно-Казахстанская область.