"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы N 37/444-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда N 4429 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/86-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2016 № 8/86-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 134 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4287, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Рудный Алтай" газетінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 3, "Дидар" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 219 950 742,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 637 706,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 356 359,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 182 956 677,1 мың теңге;
2) шығындар – 220 865 004,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 5 157 374,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 301 279,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 143 905,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2016 года N 4429. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/86-VI
Сноска. Утратило силу – решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2016 № 8/86-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2016 года № 134 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 12 января 2016 года № 3, "Дидар" от 13 января 2016 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 219 950 742,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 637 706,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 356 359,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182 956 677,1 тысяч тенге;
2) затраты – 220 865 004,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 157 374,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 301 279,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 143 905,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 071 636,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 071 636,1 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Қалалар мен аудандар бюджеттеріне 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері:
Өскемен қаласына
8,3 пайыз;
Аягөз ауданына
86,0 пайыз;
Жарма ауданына
85,1 пайыз;
Үржар ауданына
99,3 пайыз;
қалған қалалар мен аудандар бойынша 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынақтан өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес 10-11 сыныптарына орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты республикалық бюджетке 144 680,0 мың теңге сомасында қаражат қайтару ескерілсін.";
10-тармақта:
4) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 29), 30), 31), 32), 33) және 34) тармақшалармен толықтырылсын:
"29) агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға;
30) кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға;
31) экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге;
32) жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге;
33) жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға;
34) мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға.";
13-тармақта:
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) индустриялық инфрақұрылымды дамытуға.";
мынадай мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан кредиттер көзделсін:
1) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге;
2) жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Нұрасыл
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2016 жылғы
18 нарыздағы № 37/444-V
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
9 желтоқсандағы № 34/406-V
шешіміне1 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Барлығы кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 071 636,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 071 636,1 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
городу Усть-Каменогорску
8,3 процента;
Аягозскому району
86,0 процентов;
Жарминскому району
85,1 процента;
Урджарскому району
99,3 процента;
по остальным городам и районам в размере 100 процентов.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в областном бюджете на 2016 год возврат средств в республиканский бюджет, в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в сумме 144 680,0 тысячи тенге.";
в пункте 10:
подпункт 4) исключить;
дополнить подпунктами 29), 30), 31), 32), 33) и 34) следующего содержания:
"29) на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
30) на субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники;
31) на обеспечение экономической стабильности;
32) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
33) на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства;
34) на изъятие земельных участков для государственных нужд.";
пункт 13:
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на развитие индустриальной инфраструктуры.";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2016 год кредиты из Национального фонда Республики Казахстан:
1) на содействие развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020;
2) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б. Нурасыл
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата от 18
марта 2016 года № 37/444-V
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата от 9
декабря 2015 года № 34/406-V
Областной бюджет на 2016 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

110 524,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
59 643,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
307 366,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
168 515,0
029
Әдістемелік жұмыс
539 811,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
347 270,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275 318,0
05
Денсаулық сақтау
54 820 222,3
1
Кең бейінді ауруханалар
222 115,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
222 115,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
222 115,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1 635 185,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 547 237,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 007 771,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
419 720,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
118 804,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
942,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
87 948,7
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
87 948,7
3
Мамандандырылған медициналық көмек
17 466 385,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 466 385,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 953 535,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
301 012,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 666 300,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
534 562,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
877 419,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
769 804,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

110 524,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
59 643,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
307 366,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
168 515,0
029
Методическая работа
539 811,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
347 270,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
275 318,0
05
Здравоохранение
54 820 222,3
1
Больницы широкого профиля
222 115,0
253
Управление здравоохранения области
222 115,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
222 115,0
2
Охрана здоровья населения
1 635 185,7
253
Управление здравоохранения области
1 547 237,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 007 771,0
006
Услуги по охране материнства и детства
419 720,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
118 804,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
942,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
87 948,7
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
87 948,7
3
Специализированная медицинская помощь
17 466 385,0
253
Управление здравоохранения области
17 466 385,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 953 535,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
301 012,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 666 300,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
534 562,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
877 419,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
769 804,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

1 926 119,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
67 697,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 369 937,0
4
Емханалар
27 270 596,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 270 596,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 283 888,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
470 995,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
23 282 155,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 233 558,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 306 387,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 306 387,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 241 560,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
64 827,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 919 553,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 919 553,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 215,6
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
673 328,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
173 074,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 583,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
79 500,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 258,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 799 595,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 008 777,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 039 848,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 665 039,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 413 268,0
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

1 926 119,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
67 697,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 369 937,0
4
Поликлиники
27 270 596,0
253
Управление здравоохранения области
27 270 596,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 283 888,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
470 995,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
23 282 155,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 233 558,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 306 387,0
253
Управление здравоохранения области
2 306 387,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 241 560,0
029
Областные базы спецмедснабжения
64 827,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 919 553,6
253
Управление здравоохранения области
5 919 553,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
148 215,6
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
673 328,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
173 074,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 583,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
79 500,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 258,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 799 595,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 008 777,1
1
Социальное обеспечение
6 039 848,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 665 039,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 413 268,0
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

245 842,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 787 660,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
440 141,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
322 419,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
455 709,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 346 382,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 193 768,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
152 614,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
28 427,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
28 427,9
2
Әлеуметтік көмек
480 842,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
480 842,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
480 842,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 488 086,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 358 093,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 640,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 062,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 706,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
165 194,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
268 481,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 767,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
686 243,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

245 842,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 787 660,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
440 141,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
322 419,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
455 709,0
261
Управление образования области
1 346 382,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 193 768,0
037
Социальная реабилитация
152 614,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
28 427,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
28 427,9
2
Социальная помощь
480 842,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
480 842,0
003
Социальная поддержка инвалидов
480 842,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 488 086,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 358 093,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
159 640,2
007
Капитальные расходы государственного органа
20 062,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
38 706,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
165 194,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
268 481,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 767,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
686 243,0
263
Управление внутренней политики области
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

27 919,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 256,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 256,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
96 818,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
92 970,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 848,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 828 349,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 560 912,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
77 528,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
77 528,0
261
Облыстың білім басқармасы
14 711,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 711,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 157,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 157,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 453 391,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 620 141,8
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
9 833 249,7
2
Коммуналдық шаруашылық
3 265 383,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 265 383,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 671,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 062 776,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
385 312,4
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

27 919,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 256,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 256,0
298
Управление государственной инспекции труда области
96 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
92 970,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 848,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 828 349,6
1
Жилищное хозяйство
13 560 912,5
253
Управление здравоохранения области
77 528,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
77 528,0
261
Управление образования области
14 711,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 711,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 157,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 157,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 453 391,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 620 141,8
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 833 249,7
2
Коммунальное хозяйство
3 265 383,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 265 383,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
114 671,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 062 776,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
385 312,4
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

390 080,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30 000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
2 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
603 083,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
355 920,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 482 820,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 040 349,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
35 400,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
102 179,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
1 733 803,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
709 689,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 249,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 430,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
162 723,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
296 431,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
191 856,0
2
Су шаруашылығы
118 127,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
118 127,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
9 533,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
108 594,0
3
Орман шаруашылығы
1 600 144,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

390 080,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30 000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
603 083,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
355 920,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 482 820,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 040 349,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
35 400,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
102 179,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 733 803,0
719
Управление ветеринарии области
709 689,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
53 249,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 430,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
162 723,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
296 431,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
191 856,0
2
Водное хозяйство
118 127,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
118 127,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
9 533,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
108 594,0
3
Лесное хозяйство
1 600 144,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

42 013,0
12
Көлiк және коммуникация
6 513 647,0
1
Автомобиль көлігі
5 450 405,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
52 103,0
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 103,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 398 302,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 958 993,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 439 309,0
4
Әуе көлігі
182 170,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
182 170,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
182 170,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге қызметтер
881 072,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
881 072,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 395,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
323 569,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
459 108,0
13
Басқалар
33 860 925,3
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 367 864,3
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 215 170,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 921 678,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
246 492,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 152 694,3
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 152 694,3
9
Басқалар
27 493 061,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
21 566 516,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
701 283,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 438 695,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

42 013,0
12
Транспорт и коммуникации
6 513 647,0
1
Автомобильный транспорт
5 450 405,0
251
Управление земельных отношений области
52 103,0
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
52 103,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 398 302,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 958 993,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 439 309,0
4
Воздушный транспорт
182 170,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
182 170,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
182 170,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
881 072,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
881 072,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
98 395,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
323 569,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
459 108,0
13
Прочие
33 860 925,3
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 367 864,3
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 215 170,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
47 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 921 678,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
246 492,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 152 694,3
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 152 694,3
9
Прочие
27 493 061,0
257
Управление финансов области
21 566 516,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
701 283,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 438 695,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

16 358 286,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 068 252,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
554 276,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
554 276,0
261
Облыстың білім басқармасы
961 642,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
961 642,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
113 846,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 486,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 360,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 296 781,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 497 807,6
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
5 042,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
793 931,4
14
Борышқа қызмет көрсету
18 131,7
1
Борышқа қызмет көрсету
18 131,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 131,7
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
18 131,7
15
Трансферттер
33 855 959,8
1
Трансферттер
33 855 959,8
257
Облыстың қаржы басқармасы
33 855 959,8
007
Субвенциялар
33 188 757,0
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
420 993,6
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
73 814,8
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 680,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

16 358 286,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3 068 252,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
554 276,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
554 276,0
261
Управление образования области
961 642,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
961 642,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
113 846,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
112 486,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 360,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 296 781,0
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 497 807,6
037
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
5 042,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
793 931,4
14
Обслуживание долга
18 131,7
1
Обслуживание долга
18 131,7
257
Управление финансов области
18 131,7
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
18 131,7
15
Трансферты
33 855 959,8
1
Трансферты
33 855 959,8
257
Управление финансов области
33 855 959,8
007
Субвенции
33 188 757,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
420 993,6
017
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
73 814,8
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
144 680,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан