"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-ІV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 сәуірдегі N 2/18-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 мамырда N 4554 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/228-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 12.04.2018 № 19/228-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орманды пайдалануға арналған төлемақы ставкалары туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/226-ІV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2522 болып тіркелген, 2010 жылғы 1 ақпандағы № 16 "Дидар", 2010 жылғы 2 ақпандағы № 16 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік орман қорының учаскелеріндегі орманды пайдалануға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы";
бүкіл мәтін бойынша "ставкалары" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері" деген сөздермен ауыстырылсын;
преамбула жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14, 88 және 105-баптарына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 506, 510-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Мемлекеттік орман қоры аумағында орманды жанама пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 18-02/405 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11882 болып тіркелген), "Мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орман пайдалану үшін төлем ставкаларын есептеуге арналған ережелер мен әдістемелік нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 12 маусымдағы № 344 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5719 болып тіркелген) сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:".

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Восточно-Казахстанской области"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 апреля 2016 года № 2/18-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 мая 2016 года N 4554. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/228-VI
Сноска. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12.04.2018 № 19/228-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Восточно-Казахстанской области" от 21 декабря 2009 года № 17/226-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2522, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 февраля 2010 года № 16, "Рудный Алтай" от 2 февраля 2010 года № 16) следующие изменения:
в заголовок внесены изменения на казахском языке, заголовок на русском языке не изменяется;
по всему тексту внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 14, 88 и 105 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, статьями 506, 510 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 18-02/405 "Об утверждении Правил побочного пользования лесом на территории государственного лесного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11882), приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июня 2009 года № 344 "Об утверждении Правил и Методических указаний для расчета ставок платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и в особо охраняемых природных территориях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5719) Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:".

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Чернышов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Чернышов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк