"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы N 4/29-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 шілдеде N 4585 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/86-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2016 № 8/86-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Қаржы Министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрiнiң 2016 жылғы 7 маусымдағы № 288 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13803) сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4287, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Рудный Алтай" газетінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 3, "Дидар" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 770 650,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 889 534,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 894 343,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 182 986 773,4 мың теңге;
2) шығындар – 220 000 122,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8 171 325,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 315 230,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 143 905,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 4/29-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 июля 2016 года N 4585. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/86-VI
Сноска. Утратило силу – решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2016 № 8/86-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра финансов Республики Казахстан от 7 июня 2016 года № 288 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13803) Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 12 января 2016 года № 3, "Дидар" от 13 января 2016 года № 3) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 770 650,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 889 534,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 894 343,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 182 986 773,4 тысяч тенге;
2) затраты – 220 000 122,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 171 325,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 315 230,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 143 905,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 400 797,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 400 797,1 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылдың 31 желтоқсанына облыстың жергілікті атқарушы органдарының 37 487 676,5 мың теңге борышы лимиті белгіленсін.";
мынадай мазмұндағы 14-2 тармақпен толықтырылсын:
"14-2. Ішкі қарыздар есебінен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беру.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Нұрбаев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 4/29-VI шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 400 797,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 400 797,1 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Установить на 31 декабря 2016 года лимит долга местных исполнительных органов области 37 487 676,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 14-2 следующего содержания:
"14-2. Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья за счет внутренних займов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Нурбаев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 29 июня 2016 года № 4/29-VI
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

6 953 535,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
301 012,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 666 300,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
534 562,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
877 419,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
769 804,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 926 119,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
67 697,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 369 937,0
4
Емханалар
27 270 596,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 270 596,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 283 888,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
470 995,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
23 282 155,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 233 558,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2 306 387,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 306 387,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 241 560,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
64 827,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 668 527,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 668 527,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148 215,6
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
673 328,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
173 074,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

6 953 535,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
301 012,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 666 300,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
534 562,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
877 419,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
769 804,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 926 119,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
67 697,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 369 937,0
4
Поликлиники
27 270 596,0
253
Управление здравоохранения области
27 270 596,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 283 888,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
470 995,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
23 282 155,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 233 558,0
5
Другие виды медицинской помощи
2 306 387,0
253
Управление здравоохранения области
2 306 387,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 241 560,0
029
Областные базы спецмедснабжения
64 827,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 668 527,6
253
Управление здравоохранения области
3 668 527,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
148 215,6
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
673 328,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
173 074,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

41 583,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
79 500,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 258,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 548 569,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 089 948,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 959 701,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 584 891,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 390 314,3
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
245 842,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 736 319,2
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
435 124,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
321 582,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
455 709,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 346 382,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 193 768,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
152 614,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
28 427,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
28 427,9
2
Әлеуметтік көмек
480 842,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
480 842,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
480 842,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 649 404,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 519 411,9
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

41 583,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
79 500,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 258,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 548 569,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 089 948,1
1
Социальное обеспечение
5 959 701,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 584 891,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 390 314,3
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
245 842,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 736 319,2
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
435 124,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
321 582,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
455 709,0
261
Управление образования области
1 346 382,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 193 768,0
037
Социальная реабилитация
152 614,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
28 427,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
28 427,9
2
Социальная помощь
480 842,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
480 842,0
003
Социальная поддержка инвалидов
480 842,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 649 404,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 519 411,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

158 012,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 062,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 706,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
165 194,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
268 481,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
196 393,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
672 563,9
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 256,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 256,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
96 818,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
92 970,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 848,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 884 999,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 972 045,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
77 528,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
77 528,0
261
Облыстың білім басқармасы
14 711,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 711,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 157,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 157,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 864 524,4
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

158 012,0
007
Капитальные расходы государственного органа
20 062,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
38 706,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
165 194,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
268 481,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
196 393,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
672 563,9
263
Управление внутренней политики области
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 919,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 256,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 256,0
298
Управление государственной инспекции труда области
96 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
92 970,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 848,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 884 999,8
1
Жилищное хозяйство
13 972 045,4
253
Управление здравоохранения области
77 528,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
77 528,0
261
Управление образования области
14 711,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 711,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
285
Управление физической культуры и спорта области
2 157,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 157,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 864 524,4
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

3 761 906,8
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 102 617,6
2
Коммуналдық шаруашылық
2 910 900,4
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 910 900,4
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 671,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 131 876,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
435 312,4
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
771 359,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
269 682,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
168 800,0
3
Елді-мекендерді көркейту
2 054,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 054,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 054,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
9 358 522,4
1
Мәдениет саласындағы қызмет
2 522 025,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
2 490 438,4
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
229 208,0
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
1 167 142,0
008
Театр және музыка өнерін қолдау
1 094 088,4
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
31 586,6
027
Мәдениет объектілерін дамыту
31 586,6
2
Спорт
4 826 244,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 816 391,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 847,4
002
Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу
132 976,0
003
Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

3 761 906,8
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 102 617,6
2
Коммунальное хозяйство
2 910 900,4
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 910 900,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
114 671,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 131 876,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
435 312,4
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
771 359,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
269 682,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
168 800,0
3
Благоустройство населенных пунктов
2 054,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 054,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
2 054,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 358 522,4
1
Деятельность в области культуры
2 522 025,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
2 490 438,4
005
Поддержка культурно-досуговой работы
229 208,0
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
1 167 142,0
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
1 094 088,4
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
31 586,6
027
Развитие объектов культуры
31 586,6
2
Спорт
4 826 244,3
285
Управление физической культуры и спорта области
4 816 391,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
41 847,4
002
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
132 976,0
003
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

15 798 089,2
1
Ауыл шаруашылығы
13 325 772,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 616 083,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 184,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
305 652,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 623,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
345 944,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
55 046,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
390 080,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30 000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
2 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
603 083,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
355 920,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 482 820,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 040 349,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
35 400,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
102 179,0
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
1 733 803,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
709 689,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 249,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 430,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
162 723,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)

15 798 089,2
1
Сельское хозяйство
13 325 772,0
255
Управление сельского хозяйства области
12 616 083,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
131 184,0
002
Поддержка семеноводства
305 652,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 623,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
345 944,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
55 046,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
390 080,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30 000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
603 083,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
355 920,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 482 820,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 040 349,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
35 400,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
102 179,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 733 803,0
719
Управление ветеринарии области
709 689,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
53 249,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 430,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
162 723,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

4 152 694,3
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 152 694,3
9
Басқалар
27 170 847,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
22 494 771,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
701 283,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 438 695,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16 459 498,2
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 895 295,5
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
613 849,3
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
613 849,3
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
94 346,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 986,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 360,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 967 880,0
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
3 168 906,6
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
5 042,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
793 931,4
14
Борышқа қызмет көрсету
18 131,7
1
Борышқа қызмет көрсету
18 131,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
18 131,7
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

4 152 694,3
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 152 694,3
9
Прочие
27 170 847,0
257
Управление финансов области
22 494 771,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
701 283,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 438 695,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
16 459 498,2
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
3 895 295,5
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
613 849,3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
613 849,3
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
94 346,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
92 986,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 360,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 967 880,0
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 168 906,6
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 042,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
793 931,4
14
Обслуживание долга
18 131,7
1
Обслуживание долга
18 131,7
257
Управление финансов области
18 131,7
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета