"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қарашада № 4743 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/86-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2016 № 8/86-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4287, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 3 "Рудный Алтай", 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3 "Дидар" газеттерінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 229 404 004,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 016 420,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 856 615,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 189 530 968,9 мың теңге;
2) шығындар – 228 922 422,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 9 095 193,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 713 941,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 618 747,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 80 234,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 80 234,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 693 845,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 693 845,2 мың теңге.";
3-тармақтың екінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Өскемен қаласына 14,1 пайыз;";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 ноября 2016 года № 4743. Утратило силу - решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/86-VI
Сноска. Утратило силу – решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2016 № 8/86-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2016 года, газетах "Рудный Алтай" от 12 января 2016 года № 3, "Дидар" от 13 января 2016 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 229 404 004,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 016 420,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 856 615,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189 530 968,9 тысяч тенге;
2) затраты – 228 922 422,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 095 193,1 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 713 941,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 618 747,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 80 234,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 80 234,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 693 845,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 693 845,2 тысячи тенге.";
абзац второй пункта 3 изложить в следующей редакции:
"городу Усть-Каменогорску 14,1 процента;";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

1 724 281,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 576 737,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 037 771,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
419 220,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
118 804,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
942,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
147 544,6
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
147 544,6
3
Мамандандырылған медициналық көмек
17 500 769,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 500 769,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 885 429,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
477 442,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 522 004,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
534 580,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
941 100,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
765 328,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 939 017,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
65 932,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 369 937,0
4
Емханалар
27 879 841,4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 879 841,4
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 335 551,4
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
470 995,0
039
Аудандық маңызы бар және ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
23 401 787,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 671 508,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi

1 724 281,6
253
Управление здравоохранения области
1 576 737,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 037 771,0
006
Услуги по охране материнства и детства
419 220,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
118 804,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
942,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
147 544,6
038
Строительство и реконструкция объектов
147 544,6
3
Специализированная медицинская помощь
17 500 769,0
253
Управление здравоохранения области
17 500 769,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 885 429,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
477 442,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 522 004,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
534 580,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
941 100,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
765 328,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 939 017,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
65 932,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 369 937,0
4
Поликлиники
27 879 841,4
253
Управление здравоохранения области
27 879 841,4
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 335 551,4
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
470 995,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
23 401 787,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 671 508,0
5
Другие виды медицинской помощи

2 326 081,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 326 081,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 261 954,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
64 127,0
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 442 077,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 442 077,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 877,6
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
664 737,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
173 074,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
41 583,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
79 500,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 258,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 334 048,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 591 464,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 666 990,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 338 773,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 355 326,3
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
245 842,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 703 127,2
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 392,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
307 082,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 326 081,0
253
Управление здравоохранения области
2 326 081,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
2 261 954,0
029
Областные базы спецмедснабжения
64 127,0
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 442 077,6
253
Управление здравоохранения области
3 442 077,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
145 877,6
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
664 737,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
173 074,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
41 583,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
79 500,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 258,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 334 048,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 591 464,1
1
Социальное обеспечение
5 666 990,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 338 773,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 355 326,3
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
245 842,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 703 127,2
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
430 392,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
307 082,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

78 807,0
261
Облыстың білім басқармасы
7 283,9
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 283,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 037,8
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 037,8
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
540,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
540,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
13 988 080,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 493 286,3
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 358 005,6
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
136 789,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 935 049,3
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 935 049,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
191 600,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 134 970,1
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
403 438,2
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
776 359,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
240 682,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18 000,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
168 800,0
3
Елді-мекендерді көркейту
2 054,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 054,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

78 807,0
261
Управление образования области
7 283,9
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 283,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 037,8
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 037,8
285
Управление физической культуры и спорта области
540,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
540,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
13 988 080,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 493 286,3
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 358 005,6
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
136 789,0
2
Коммунальное хозяйство
2 935 049,3
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 935 049,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
191 600,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 134 970,1
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
403 438,2
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
776 359,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
240 682,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
18 000,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
168 800,0
3
Благоустройство населенных пунктов
2 054,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 054,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

89 386,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
159 800,5
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 237,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 648,6
004
Туристік қызметті реттеу
40 914,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 000,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 785 077,0
1
Отын және энергетика
1 785 077,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
951 643,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
951 643,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
833 434,0
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
33 434,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
800 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 315 205,1
1
Ауыл шаруашылығы
17 905 771,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 514 437,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 386,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
103 566,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 168,6
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
142 278,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 053 534,4
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
934 952,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
31 242,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
2 000,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
798 449,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
355 920,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

89 386,0
286
Управление туризма и внешних связей области
159 800,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
66 237,9
003
Капитальные расходы государственного органа
2 648,6
004
Регулирование туристской деятельности
40 914,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50 000,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 785 077,0
1
Топливо и энергетика
1 785 077,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
951 643,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
951 643,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
833 434,0
007
Развитие теплоэнергетической системы
33 434,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
800 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 315 205,1
1
Сельское хозяйство
17 905 771,0
255
Управление сельского хозяйства области
17 514 437,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
136 386,0
002
Поддержка семеноводства
103 566,2
003
Капитальные расходы государственного органа
4 168,6
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
142 278,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 053 534,4
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
934 952,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
31 242,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 000,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
798 449,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
355 920,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

150 000,0
13
Басқалар
34 373 393,6
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 299 751,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 015 170,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 721 678,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
246 492,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 284 581,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 284 581,0
9
Басқалар
28 073 642,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 337 767,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
701 283,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 309 963,1
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 269 002,3
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 057 518,7
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
144 138,2
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
144 138,2
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
104 976,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 616,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 360,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 486 760,9
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері

150 000,0
13
Прочие
34 373 393,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 299 751,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 015 170,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
47 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 721 678,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
246 492,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 284 581,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 284 581,0
9
Прочие
28 073 642,6
257
Управление финансов области
23 337 767,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
701 283,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 309 963,1
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
17 269 002,3
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
4 057 518,7
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
144 138,2
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
144 138,2
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
104 976,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
103 616,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1 360,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 486 760,9
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года