Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/86-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 4815 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңдарына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Шаймарданов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 8/86-VІ шешіміне қосымша
Күші жойылды деп танылған Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты шешімдерінің тізбесі
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4287, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Әділет" АҚЖ-де, 2016 жылғы 12 қаңтарда № 3 "Рудный Алтай", 2016 жылғы 13 қаңтарда № 3 "Дидар" газеттерінде жарияланды).
2. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4429, 2016 жылғы 5 сәуірде "Әділет" АҚЖ-де, 2016 жылғы 5 сәуірде № 38 "Рудный Алтай", 2016 жылғы 6 сәуірде № 38 "Дидар" газеттерінде жарияланды).
3. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4553, 2016 жылғы 1 маусымда "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ-де, 2016 жылғы 6 маусымда "Әділет" АҚЖ-де, 2016 жылғы 8 маусымда № 66 "Дидар", 2016 жылғы 8 маусымда № 67 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).
4. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4/29-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4585, 2016 жылғы 12 шілдеде "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ-де, 2016 жылғы 13 шілдеде "Әділет" АҚЖ-де, 2016 жылғы 14 шілдеде № 84 "Дидар", 2016 жылғы 14 шілдеде № 85 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/86-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2017 года № 4815
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ж. Шаймарданов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 9 декабря 2016 года № 8/86-VI
Перечень решений Восточно-Казахстанского областного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, опубликовано в ИПС "Әділет" 8 января 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" от 12 января 2016 года № 3, "Дидар" от 13 января 2016 года № 3).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4429, опубликовано в ИПС "Әділет" 5 апреля 2016 года, в газетах "Рудный Алтай" от 5 апреля 2016 года № 38, "Дидар" от 6 апреля 2016 года № 38).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4553, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 1 июня 2016 года, ИПС "Әділет" 6 июня 2016 года, в газетах "Дидар" от 8 июня 2016 года № 66, "Рудный Алтай" от 8 июня 2016 года № 67).
4. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 4/29-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4585, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 12 июля 2016 года, ИПС "Әділет" 13 июля 2016 года, в газетах "Дидар" от 14 июля 2016 года № 84, "Рудный Алтай" от 14 июля 2016 года № 85).

5. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 5/37-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4607, 2016 жылғы 29 шілдеде "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ-де, 2016 жылғы 1 тамызда "Әділет" АҚЖ-де, 2016 жылғы 2 тамызда № 92 "Дидар", 2016 жылғы 2 тамызда № 93 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).
6. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4689, 2016 жылғы 20 қазанда № 125 "Дидар", 2016 жылғы 20 қазанда № 126 "Рудный Алтай" газеттерінде, 2016 жылғы 21 қазанда "ҚР НҚА эталондық бақылау банкі" АЖ-де, 2016 жылғы 25 қазанда "Әділет" АҚЖ-де жарияланды).
7. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4743, 2016 жылғы 1 желтоқсанда № 143-144 "Дидар", 2016 жылғы 1 желтоқсанда № 144 "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланды).

5. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2016 года № 5/37-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4607, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 29 июля 2016 года, ИПС "Әділет" 1 августа 2016 года, в газетах "Дидар" от 2 августа 2016 года № 92, "Рудный Алтай" от 2 августа 2016 года № 93).
6. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4689, опубликовано в ИС "Эталонный контрольный банк НПА РК" 21 октября 2016 года, ИПС "Әділет" 25 октября 2016 года, в газетах, "Дидар" от 20 октября 2016 года № 125, "Рудный Алтай" от 20 октября 2016 года № 126).
7. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743, опубликовано в газетах "Дидар" от 1 декабря 2016 года № 143-144, "Рудный Алтай" от 1 декабря 2016 года № 144).