Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 393 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қаңтарда № 4845 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 94-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлері белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы
Н. Сақтағанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Экологиялық реттеу, бақылау және мұнай-газ
кешеніндегі мемлекеттік инспекциялау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша
экология департаментінің басшысы
______________
2016 жылғы "22" 12
Д. Кавригин
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясының басшысы
______________
2016 жылғы "23" 12
Р. Сүлейменов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің басшысы
______________
2016 жылғы "22" 12
Ғ. Сүлейменов
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Балқаш-Алакөл бассейндік
инспекциясының басшысы
______________
2016 жылғы "26" 12
С. Мукатаев
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2016 жылғы "22" желтоқсанындағы
№ 393 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 13.06.2023 № 136 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Су объектісінің атауы
Су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Ауылдық округ, жақын орналасқан елді мекен
Өскемен қаласы
1
Меновное көлі
"Сол жағалау кешенінің" жағажайы
Өскемен қаласы
2
Ертіс өзені
"Самал" жағажайы
Риддер қаласы
3
Журавлиха өзені
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Гавань ауданы
Алтай ауданы
4
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Прибрежный кенті
Жаңа Бұқтырма кенті
Катонқарағай ауданы
5
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Ново-Хайрузов ауылдық округі, Приморск ауылы
Самар ауданы
6
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Құлынжон ауылдық округі, Көкжыра ауылынан 8 километр, "Ескі жағажай" учаскесі
Сарыбел ауылдық округі, Сарыбел ауылының маңындағы шығанақ аумағында
Миролюбовка ауылдық округі, "Подстанция" учаскесі
Құлынжон ауылдық округі, Құлынжон ауылы, Құлынжон өткелінің ескі паром айлағы ауданында
Сарыбел ауылдық округі, Новостройка ауылындағы ескі пирс ауданында
7
Лайлы су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Самар ауылдық округі, Самар ауылы
8
Ешкібай су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Самар ауылдық округі, Самар ауылы
Ұлан ауданы
9
Бұқтырма су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында,
Тарғын ауылдық округі, Манат ауылы
10
Тайынты өзеніндегі су қоймасы
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тарғын ауылдық округі, Төменгі Тайынты ауылы, Асубұлақ кенті
11
Шыбындыкөл көлі
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Тарғын ауылдық округі, Жоғарғы Тайынты ауылы
12
Сібе көлдері (Садыркөл көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
13
Сібе көлдері (Төртқара көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
14
Сібе көлдері (Шалқар көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
15
Сібе көлдері (Қоржынкөл көлі)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Бозанбай ауылдық округі, Алғабас ауылы
16
Дұбығалы көлі (Окуньки)
Көпшіліктің демалуы үшін пайдаланылатын жағажай, жүзу аймағының қоршауымен (қалқымалар, арқандар) белгіленген шекараларында
Таврия ауылдық округі, Гагарина ауылы

Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 декабря 2016 года № 393. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 января 2017 года № 4845
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, подпунктом 8-1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Восточно-Казахстанской области
Н. Сактаганов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Департамента экологии
по Восточно-Казахстанской области
Комитета экологического регулирования,
контроля и государственной инспекции
в нефтегазовом комплексе
Министерства энергетики Республики Казахстан
_____________________
"22" 12 2016 года
Д. Кавригин
Руководитель Ертисской бассейновой
инспекции по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________________
"23" 12 2016 года
Р. Сулейменов
Руководитель Департамента по защите прав
потребителей Восточно-Казахстанской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
_____________________
"22" 12 2016 года
Г. Сулейменов
Руководитель Балкаш-Алакольской бассейновой
инспекции по регулированию использования
и охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйстваРеспублики Казахстан
_____________________
"26" 12 2016 года
С. Мукатаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "22" декабря 2016 года № 393
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Восточно-Казахстанской области
Сноска. Приложение в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 13.06.2023 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование водного объекта
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях
Сельский округ, ближайший населенный пункт
город Усть-Каменогорск
1
Меновновское озеро
Пляж "Левобережный комплекс"
город Усть-Каменогорск
2
река Ертис
Пляж "Самал"
город Риддер
3
река Журавлиха
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
район Гавань
район Алтай
4
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
поселок Прибрежный
поселок Новая Бухтарма
Катон-Карагайский район
5
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Ново-Хайрузовский сельский округ, село Приморское
район Самар
6
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Кулынжонский сельский округ, 8 километров от села Кокжыра, участок "Старый пляж"
Сарыбельский сельский округ, в районе залива возле села Сарыбел.
Миролюбовский сельский округ, участок "Подстанция"
Кулынжонский сельский округ, село Кулынжон, в районе старого паромного причала Кулынжонской переправы
Сарыбельский сельский округ, в районе старого пирса в селе Новостройка
7
Лайлинское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Самарский сельский округ, село Самар
8
Ешкибайское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Самарский сельский округ, село Самар
Уланский район
9
Бухтарминское водохранилище
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Манат
10
Водохранилище на реке Тайынты
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Нижние Таинты, поселок Асубулак
11
озеро Шыбындыколь
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таргынский сельский округ, село Верхние Таинты
12
Сибинские озера (озеро Садырколь)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
13
Сибинские озера (озеро Торткара)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в
Бозанбайский сельский округ, село
границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Алгабас
14
Сибинские озера (озеро Шалкар)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
15
Сибинские озера (озеро Коржынколь)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Бозанбайский сельский округ, село Алгабас
16
озеро Дубыгалы (Окуньки)
Пляж - используемый для массового отдыха граждан, в границах, обозначенных ограждением зоны плавания (буи, канаты)
Таврический сельский округ, село Гагарина