2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы N 14565 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 ақпанда № 4402 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов
Өскемен қаласы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 января 2016 года N 14565. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 февраля 2016 года N 4402. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год соглано приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти клендарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска

2016 жылғы "_22_"__01____
№ ___14565_____ қаулысына
қосымша
2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушіге жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адам
Бір айда бір тәрбиеленушіге орташа шығындар мөлшері, теңге
Бір айда ата-ананың ақы төлеу мөлшері,
теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар

"_22_"__01___2016 года
№__14565_____
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Размер подушевого финансирования
на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц,
тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
Республиканcкий бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры