Әкімдіктің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы N 710 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 шілдеде № 4604 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 5 маусымдағы № 2404 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 05.06.2018 № 2404 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменения в постановление акимата от 27 апреля 2010 года № 6857 "Об определении мест для осуществления выездной торговли"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2016 года N 710. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 июля 2016 года N 4604. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 5 июня 2018 года № 2404
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 05.06.2018 № 2404 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі № 6857 "Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-145 тіркелген, 2010 жылғы 4 маусымдағы "Дидар", 2010 жылғы 8 маусымдағы "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об определении мест для осуществления выездной торговли" от 27 апреля 2010 года № 6857 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-145, опубликовано 4 июня 2010 года в газете "Дидар", 8 июня 2010 года в газете "Рудный Алтай") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі Е. Аймұқашев
Өскемен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 14.06.
№ 710 қаулысына
қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар
№ р\с
Орналасу орындары
1
Абай даңғылы ("Автовокзал" аялдама кешенінің ауданында, тақ және жұп жақтары)
2
Абай даңғылы ("Аурухана кешені" аялдама кешені ауданында, тақ және жұп жақтары)
3

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Е. Аймукашев
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 14. 06. 2016 года
№ 710
Места для осуществления выездной торговли
№ п\п
Места расположения
1
Проспект Абая (в районе остановочного комплекса "Автовокзал", четная и нечетная стороны)
2
Проспект Абая (в районе остановочного комплекса "Больничный комплекс", нечетная и четная стороны)
3