Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/258-V "Семей қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 4/37-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 тамызда № 4620 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2016 № 9/66-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/258-V "Семей қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4330 болып тіркелген, "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5 жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 039 116,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 498 795,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 97 539,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 306 389,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 136 393,5 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 24 282 411,9 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -2 253 933,4 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 253 933,4 мың теңге.";
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша келесі редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2015 года № 47/258-V "О бюджете города Семей на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 июля 2016 года № 4/37-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 августа 2016 года № 4620. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 9/66-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2015 года № 47/258-V "О бюджете города Семей на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 19 января 2016 года № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 22 039 116,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 498 795,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97 539,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 306 389,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 136 393,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 24 282 411,9 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -2 253 933,4 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 253 933,4 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в следующей редакции, согласно приложению 1;