Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/258-V "Семей қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 8/56-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 желтоқсанда № 4764 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/66-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2016 № 9/66-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 15 қарашадағы № 7/71-VI "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4743 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/258-V "Семей қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4330 болып тіркелген, "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5 жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 933 206,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 706 741,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 629,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 309 353,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 831 483,6 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 25 397 229,2 мың теңге;";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Ауданның (облыстық маңызы бар қаланының) жергілікті атқарушы органының резерві 233 386,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша келесі редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2015 года № 47/258-V "О бюджете города Семей на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 8/56-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 декабря 2016 года № 4764. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/66-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2016 № 9/66-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2016 года № 7/71-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2015 года № 47/258-V "О бюджете города Семей на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 19 января 2016 года № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 22 933 206,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 706 741,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 85 629,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 309 353,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 831 483,6 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 25 397 229,2 тысяч тенге;";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 233 386,5 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в следующей редакции, согласно приложению 1;

2 496,1
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
96 339,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 110,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
19 106,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
0,7
ІII. Таза бюджеттік кредит беру
5 494,7
Бюджеттік кредиттер
10 764,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 764,7
1
Ауыл шаруашылығы
10 764,7
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 764,7
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер

2 496,1
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
96 339,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
20 110,0
051
Трансферты органам местного самоуправления
19 106,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0,7
III. Чистое бюджетное кредитование
5 494,7
Бюджетные кредиты
10 764,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 764,7
1
Сельское хозяйство
10 764,7
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 764,7
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов