Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орынын белгілеу мен кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 374 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 наурызда № 4420 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 30.05.2019 № 32 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Курчатов қаласы бойынша барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Курчатов қаласы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Старенковаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Нұрғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Курчатов қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С. Смағулов
"26" ақпандағы 2016 жыл
Курчатов қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "26" ақпандағы
№ 374 қаулысына 1 қосымша
Курчатов қаласы бойынша барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
№Р/с
Елді мекен атауы
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Курчатов қаласы
"Қалалық Мәдениет үйі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының жанындағы алаңқай, Тәуелсіздік көшесі, 2
2
Қазпошта ғимараты жанындағы алаңқай, Абай көшесі, 13
3
"Мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы алаңқай, Тәуелсіздік көшесі, 10
Курчатов қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "26" ақпандағы
№ 374 қаулысына 2 қосымша
Курчатов қаласы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай
№Р/с
Үй-жай тұрған жері
Мекенжайы
1
"Қалалық Мәдениет үйі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Курчатов қаласы Тәуелсіздік көшесі, 2

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 26 февраля 2016 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 марта 2016 года № 4420. Утратило силу постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2019 года № 32
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 30.05.2019 № 32 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по городу Курчатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещение для встреч с избирателями по городу Курчатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Старенкову Е.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Нургалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчатовской городской
территориальной избирательной комиссии С. Смагулов
"26" февраля 2016 года
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатов
от "26" февраля 2016 года
№ 374
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов по городу Курчатов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Курчатов
Площадка возле здания казенного коммунального государственного предприятия "Городской Дом культуры", улица Тәуелсіздік, 2
2
Площадка возле здания городского узла телекоммуникаций, улица Абая, 13
3
Площадка возле здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия", улица Тәуелсіздік, 10
Приложение 2 к постановлению
акимата города Курчатов
от "26" февраля 2016 года
№ 374
Помещение предоставляемое кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями по городу Курчатов
№ п/п
Место нахождения помещения
Адрес
1
Коммунальное государственное казҰнное предприятие "Городской Дом культуры"
город Курчатов, улица Тәуелсіздік, 2