"Курчатов қаласының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 7/45-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қазанда № 4707 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/52-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 9/52-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/295-V "Курчатов қаласының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4325 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтардағы облыстық "7 дней" газетінің № 3 санында жарияланған) мәслихат шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы 1) - 6) - тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 250 977,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 882 677,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 794, 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 570,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 351 935,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 308 251,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 57 274,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 274,5 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2016 года № 7/45-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 октября 2016 года № 4707. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9/52-VI
Сноска. Утратило силу – решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 9/52-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/295-V "О бюджете города Курчатов на 2016-2018 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4325, опубликовано 21 января 2016 года в областной газете "7 дней" № 3) следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1) - 6) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 1 250 977,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 882 677,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 794,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 570,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 351 935,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 308 251,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 57 274,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 274,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

"6. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 67 267,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 266 455,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Қайрат
Курчатов қалалық мәслихаты
хатшысының өкілеттігін
уақытша жүзеге асырушы Е. Иманмәдиев
Курчатов қалалық
мәслихатының

"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 67 267,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 266 455,0 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии М. Қайрат
Временно осуществляющий
полномочия секретаря
Курчатовского
городского маслихата Е. Иманмадиев
Приложение 1
к решению Курчатовского
городского маслихата