"2016 - 2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 маусымдағы № 3/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 маусымда № 4573 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2016 № 7/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының, 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 24 мамырдағы № 3/24-VІ "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 9 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 34/406-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 4553 тіркелген) шешіміне сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016 - 2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4333 тіркелген, 2016 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 6 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3990771 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2763424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23159 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1175188 мың теңге;
2) шығындар – 3997842,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 569320 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 569320 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -590691,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 590691,7 мың теңге.";
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016 - 2018 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 8 июня 2016 года № 3/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2016 года № 4573. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 7/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 мая 2016 года № 3/24-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4553), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333, опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 15 февраля 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 05 февраля 2016 года № 6) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3990771 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2763424 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23159 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1175188 тысяч тенге;
2) затраты – 3997842,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 569320 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 569320 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14300 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -590691,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 590691,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 50508 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
8 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 21304 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
1 - қосымша осы шешімнің 1 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы С. КАРИМОВ
Қалалық мәслихат хатшысы И. ПАНЧЕНКО
2016 жылғы 08 маусымдағы
№ 3/3-VI Риддер қалалық
мәслихатының
III сессиясының шешіміне
1 қосымша

"7. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 50508 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2016 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 21304 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. КАРИМОВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО
Приложение 1
к решению III сессии
Риддерского городского
маслихата
от 08 июня 2016 года №3/3-VI
Приложение 1
к решению XXXX сессии
Риддерского городского
маслихата

9787
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39585
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
31910
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
957
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29465
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
247627,4
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
9719,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9719,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2937,3
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1163
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5619
2
Әлеуметтік көмек
183823,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
183823,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
53833
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
112
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10225,1
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60139
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
41873
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17641
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54085
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54085
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37732
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
301
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16052
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
166876
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9787
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39585
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
31910
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
957
067
Капительные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29465
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
247627,4
1
Социальное обеспечение
9719,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9719,3
005
Государственная адресная социальная помощь
2937,3
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1163
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5619
2
Социальная помощь
183823,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
183823,1
002
Программа занятости
53833
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
112
006
Оказание жилищной помощи
10225,1
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60139
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41873
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17641
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54085
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37732
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
301
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
16052
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
166876
1
Жилищное хозяйство
14680
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

54181
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
33753
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16424
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17329
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20428
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14003
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6425
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33968
1
Ауыл шаруашылығы
30246
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
30246
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26993
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
418
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жоюды ұйымдастыру
2605
013
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
42
017
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелеріне өтеу
53
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
3722
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
3722
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3722
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17688
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17688
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17688
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17688
12
Көлік және коммуникация
389252
1
Автомобиль көлігі
389252
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
389252
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
11768
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

54181
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
33753
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16424
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17329
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20428
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14003
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6425
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33968
1
Сельское хозяйство
30246
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
30246
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
26993
003
Капитальные расходы государственного органа
418
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
135
012
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2605
013
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
42
017
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
53
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
3722
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
3722
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3722
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17688
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17688
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17688
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17688
12
Транспорт и коммуникации
389252
1
Автомобильный транспорт
389252
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
389252
022
Развитие транспортной инфраструктуры
11768
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог